Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy megcsaltam a legjobb barátjával és szakítani akarok vele?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt.


Mielőtt még nem jöttünk volna össze,én szerelmes voltam a legjobb barátjába(nem csak "fellángolás" volt,több évig szerelmes voltam belé),de a srácnak sose mertem elmondani,mert Ő mindig is menőbb volt nálam,mindenki adott a véleményére és szinte havonta volt új barátnője...

Ezért letettem róla,hogy mi valaha is egy pár lehetünk.

Aztán pár hét múlva a legjobb haverja(a barátom) megkérdezte,hogy nem szeretnék-e vele járni,mert én tetszem neki nagyon.Belementem,mert azt hittem,hogy így eltudom felejteni az "álompasimat".


Pár hét alatt jóban lettem a társaságból mindenkivel,beleértve a srácot is.

Beszélgettünk mindig,de nem olyan sokat.

A nyári szünetben a barátom többször is elment külföldre nyaralni,néha 2 hétre is és olyankor alig tudtunk beszélni,mert este/éjszaka általában soha nem ért rá,nappal meg vagy aludt vagy napozott a tengernél vagy a medencénél.

Az ilyen alkalmakkor mindig a legjobb haverjának öntöttem ki a szívemet,mert Ő azért elég sok mindent tudott a barátomról és rólam is,benne bíztam a legjobban.


Majd' fél év alatt sikerült teljesen elfeledkeznem arról,hogy a srác nekem valaha is tetszett,szerettem a barátomat is,jól megvoltunk...Erre pár hét alatt teljesen megváltozott minden.Akkor is a sráccal voltam,ha a barátom éppen nem ért rá,mindig vele sms-eztem,ha unatkoztam...és rájöttem,hogy még mindig érzek iránta valamit.


Augusztusban is elutazott a barátom nyaralni,engem itt hagyott és az egyik hétvégén a haverjánál voltam és Ő mondta,hogy aludjak náluk,ne induljak el haza a sötétben,van pár vendégszoba a házukban és a szülei meg elmentek éjszakai wellnessezni a barátaikkal.

Nekem se volt kedvem a sötétben sétálgatni és sokkal szívesebben beszélgettem vele,mint a barátommal telefonon,szóval maradtam...

A többit meg gondolom ki tudjátok találni.

Vele feküdtem le életemben először,nem így terveztem a dolgot,de rájöttem,hogy én nem szeretem a barátomat.

Utána megbeszéltük,hogy senkinek nem mondjuk el a dolgot,mert akkor csak rosszul végződne minden.


Ezután próbáltam kerülni,nem beszéltünk olyan sokat,de szeptemberben osztálytársak lettünk mind a hárman.

Próbáltam úgy tenni,mintha nem érdekelne,hogy Ő ott van,igyekeztem a barátommal lenni,de egyszer mondta,hogy látja rajtam,hogy mit érzek iránta és hogy azóta az éjszaka óta nem érdekli más csaj,már 2 barátnőjével is szakított emiatt.

Azóta titokban együtt vagyunk,de szörnyű érzés hazudni a barátomnak mindig,amikor kérdezi,hogy hol vagyok és hogy mit csinálok...

Ezért én le akarom zárni vele a kapcsolatomat,de nem tudom,hogyan.


Nem tudom,hogy kéne vele közölnöm óvatosan a dolgot.



Köszönöm a normális válaszokat!


15L


2011. okt. 26. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
100%

Most így több, mint 7 év után találtam erre a kérdésre, kb. a 4-ik oldalig olvastam, bocs, ha valakit ismétlek.

"Sokan annyira ragaszkodnak az igazsághoz, de az életben vannak helyzetek amikor az egyenes út a lehető leg rosszabb választás!"

Milyen helyzet van az életben, amikor az egyenes út a lehető legrosszabb -igen, így egybe kell írni-, választás? Egyetlen példát mondj, de ne azt a sebészeti példát, mert az eleve rossz példa, másrészt nem tartozik az egyenes út kategóriába. Mellesleg megjegyezném, hogy a gyors vágás a jó vágás.

Tudod engem arra tanítottak, hogy mindig igazat kell mondani. És nem a játszótéren.

Kérdező: azóta már huszonkét éves vagy, és csak remélni merem, hogy nem maradtál meg ilyen ribinek,aki már 15 éves korában éjnek évadán nem otthon alszik a saját ágyában, hanem összebújik a barátja haverjával.

Tudod nem erénycsőszködésből mondom, hanem mert tisztesség is van a világon, meg volt már 7 évvel ezelőtt is.

2018. nov. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem volt szép, de már nem lehet visszacsinálni sajnos.

Mi lett a vége?

Elmondtad neki? :)

2018. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim válasza:
93%

Hogy mondja el az ember az ilyesmit?


Szemtől szembe!

2019. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim válasza:
100%
Hogy alakult végül? Szakítottál vele?
2019. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim válasza:
94%
Sosem tudjuk meg :D
2019. júl. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim válasza:
96%

Ma, 2020. január 30-án elolvastam minden választ tüzetesen, s habár nem fűzök nagy reményeket ahhoz, hogy választ kapjak arra, hogy s mi történt az elmúlt kilenc (!) évben, azért kíváncsian várom a fejleményeket. :)


16/L

2020. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim válasza:
92%

2020. nyara van. lassan 9 éves sztori, és mennyien várják a végkifejletet. Kérlek, ha valamikor fellépsz ide, és meglátod ezt a sok kíváncsi kérést, akkor kérlek írd meg mi történt.

Őszintén érdekel, hogy alakult a sorsod, és a sok szitkozódón kívül még sokakat. Remélem boldog életed van, és legyőzted a sok akadályt, hogy eljuss oda :D



22/L

2020. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mik vannak itt O_0
2020. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim válasza:
84%

Atyaég.

15 évesen alapból nem kéne dugni.

Gondolom már rég nem vagytok együtt az "álompasiddal".

2020. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
100%
Na, de most tényleg na, szóval mi lett veletek...?
2021. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!