Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon igazuk lehet?! Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazuk lehet?! Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tudom, hogy sok ilyen bugyuta kérdés van itt, de ezt nagyon senkivel sem tudom megbeszélni, és kíváncsi lennék ismeretlen emberek véleményére!

Nos a történet!Volt egy párom 2 évig, nagy volt a szerelem, minden egyes napot együtt töltöttünk, mindent együtt csináltunk, mindenhová együtt mentünk!Aztán jött az egyetem, és ő elment elég messzire a lakóhelyünktől, így csak a hétvégén láttuk egymást, de a gond az volt, hogy mivel én sportolok még azt se nagyon tudtuk együtt tölteni!Emiatt már elég feszültek voltunk, sokat veszekedtünk, és végül úgy döntöttünk véget vetünk a kapcsolatnak!Nagyon rossz volt úgy szakítani vele, hogy szívemből szerettem, ő volt az első nagy szerelmem.

Ez már több éve történt, de mi nagyon jóba maradtunk, bár ez csak pár hónappal a szakítás után alakult ki.Sokat beszéltünk neten, néha beültünk valahová, nagyon jól tudtunk beszélgetni egymással, és nem is volt olyan dolog amiről ne tudtunk volna nyíltan, hiszen tényleg nagyon jó volt a kapcsolatunk!Azt is tudni kell, hogy mindkettőnknek van párja, és legalábbis a saját nevemben szólva nagyon szeretem!

Kicsit néha talán már sok is, hogy állandóan azt kérdezgette, hogy vagyunk a párommal, vagy ha elmondtam neki valamit, akkor mért nem szakítok vele, jobbat érdemlek stb...aztán néha tesz olyan megjegyzéseket, hogy sosem fogja azt a két évet elfelejteni, hogy sokkal jobban szeretett mint bárki mást, és volt hogy véletlen itthon összefutottunk, később beszéltünk, és ilyeneket mond, hogy sosem látott még ilyen gyönyörűnek...és akkor megint ezek a dolgok!Folyton azt kérdezgeti, mikor megyek már továbbtanulni, és hogy hová, mert, hogy milyen jó lenne ha abba a városba mennék ahol ő van, mondván, hogy ott nagyon jó a suli....Na de sorolhatnám az ilyeneket még sokáig!

Nekem ez furcsa, hiszen ha valakitől nem akarok semmit, nem vagyok ezekre a dolgokra annyira kíváncsi, márpedig ő nagyon hangoztatja, hogy ő már nem akarna tőlem semmit, pedig még az is felajánlotta, hogy odaköltözhetnék hozzá albiba, ha abba a városba megyek, pedig van már lakótársa...

Aztán most nyáron történt egy olyan eset, hogy elmentünk együtt bulizni, mert hát mit ad Isten, egy a baráti társaság a városunkban!Akkor nagyon taccsra tette magát, annyira, hogy még beszélni sem nagyon tudott, nem mondom én is jól álltam,de én voltam az egyetlen aki tudta hol lakik, és nekem kellett hazavinni kézen fogva, mert konkrétan hazáig rángattam!Természetesen, egyébként sem hagytam volna magára, annál jobb viszonyban vagyunk...vagyis voltunk...

Másnap ugyanis eljött hozzám, hogy megköszönjön mindent, hogy ennyire rendes voltam vele, hogy hazavittem, hogy segítettem neki, szóval tényleg nagyon hálás volt!

De azóta szinte nem is beszéltünk, kerül, nem beszél velem!Azt mondta elfoglalt, de ennél jobban ismerem, mert miután szakítottunk, akkor is ezt csinálta hónapokig!


Azt mondják néhányan, hogy talán még mindig szeret, és így könnyebb neki, de én nem tudom, hiszen már két éve szakítottunk...ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre!


22L


2011. okt. 26. 23:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de szerintem a vélemény nyilvánításhoz ezeket is tudni kell! :)
2011. okt. 26. 23:13
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
nem olvastam el :(
2011. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy még szeret. Belül biztosan iszonyatosan fáj neki, hogy kerülnie "kell", de megteszi mert talán így gyorsabban felejt, ha tud. Teljesen soha sem fog tudni elfelejteni... Meg amiket mond, szerintem egyértelmű, hogy még szeretne tőled többet is mint barátság, hiába állítja az ellenkezőjét. (Jelenleg én is egy hasonló helyzetben vagyok)

20/F

2011. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg?Az én helyzetemben vagy, vagy pedig a srácéban?
2011. okt. 26. 23:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Röviden: Odavagyok egy lányért 3 éve. Megbeszéltük nemrég, hogy csak barátok leszünk. Iszonyat nehezen viseltem, de túltettem magam rajta, barátomként kezelem. Most rosszabb lett. Bejelentette, hogy soha többé nem akar velem beszélni, hogy nekem könnyebb legyen, de tudja, hogy részemről már csak barátság, de azt mondja lelkiismeret furdalása van. :S Nem értem, és nagyon nehéz nélküle, hogy nem tudhatom barátomnak. Megjegyzem párkapcsolatban élek...

Valamennyire azért hasonlít :D

2011. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* oda voltam egy lányért 3 évig * <- így a helyes :)
2011. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nagyon sajnállak!Én pl tök rosszul érzem emiatt az egész miatt magam, mert hát fontos ember az életemben, de ezeket nem tudom hova tenni sokszor, mert azt sem akarom, hogy félreértés legyen belőle, mert lehet, hogy tényleg én vagyok az aki mindent félreért, bár szerintem az ember ennyire nem szokott az ex után érdeklődni, ha közömbös a számára, de mindegy...
2011. okt. 26. 23:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem azért mondta mert még szeret. Bocsi, így estére kicsit már szét vagyok esve agyban :D
2011. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
semmi baj! :)
2011. okt. 26. 23:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdeklődne, ha....

Amúgy én ebbe most szó szerint belebetegedtem. Ahogy írtam van barátnőm, de ő meg annyira jó barátom lett, hogy hihetetlen, valószínű, most ő van belém esve....

2011. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!