Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Este, gyenge férfi voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este, gyenge férfi voltam, nagyon álmos és tettem valamit. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel este már alváshoz készülődtünk, mire ő előtte beígért estére egy orális szexet. Mire bejöttem a konyhából elaludt. Bújok be mellé erre mondja jaj bocsi, de elpilledtem. mondom akkor lesz valami? erre így válaszol... ühümm... lesz... de nem volt lelkes, sőt kb úgy éreztem mintha azt mondaná, menj már a pics@ba most... lehet túl reagáltam, mire felkeltem mondom kelj fel te is és menj el a francba ha ennyit érek neked, nagyon kikeltem magamból. Mire ő mondja nem megyek sehova elég nagy bájvigyorral... felkaptam a vizet megfogtam a kezét de nem erősen és megpróbáltam felemelni kezénél fogva, mire ő rángatta a kezét és így fájdalmat okoztam neki, mert én fogtam ő meg rángatta. Életemben nem okoztam nőnek fájdalmat, és nagyon bánt a dolog. szeretem, imádom, de 3x csalt meg a kapcsolatunk kezdetén és ha ilyeneket csinál úgy érzem nem szabad bíznom benne. Jó ás türelmes megbocsátásra készen álló ember vagyok, de ki lehet hozni a sodromból, és ezt este meg is tette. ennek ellenére, azt mondja nagyon szeret és nem haragszik. de engem bánt nagyon a dolog. mit tegyek, hogy jóvá tegyem? egyáltalán én vagyok a hibás?

23/F


2011. okt. 27. 09:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%
Még az lenne szép, ha nem bántana a dolog! Sőt... remélem örök életedre nyomot hagy ez a tetted! Undorító és szánalmas viselkedés volt, ez ellen nem lehet mit tenni, majd Ő is így fog kezelni, és remélem tényleg félrelép a Barátnőd!
2011. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Ez már minimum a harmadik kérdésed a szopós csajodról, aki az exével csalt meg, aki mindent megkap tőled, de nem értékeli, stb. Őszintén szólva unalmas már. Egyidős vagy a férjemmel, de hozzá képest egy töketlen kisgyerek vagy. Oldd meg a kapcsolatod problémáit egymagad, ne idegenektől várd a megoldást.
2011. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 szamóca.. ***** válasza:
96%

"ha ilyeneket csinál úgy érzem nem szabad bíznom benne" ilyeneket csinál? milyeneket? elalszik míg te b.szod a rezet, és utána kivételesen nem ugrál az örömtől hogy lesz.phat? de azért megtenné ha nincs is hozzá kedve, erre te megrángatod mert nem tetszett a hangnem és ezzel kihozott a sodrodból?

gondolkozz már ember, én lehet olyan balhét csaptam volna egy ilyenre hogy elmegy a kedved a szopástól egy életre.

az hogy háromszor csaltmeg a kapcs elején itt irreleváns. Megtette, ami rossz, de te megbocsájtottál neki. és ha megbocsájtottál és vele vagy, nincs többé jogod ezt az orra alá dörgölni, vagy minden egyes vitátokkor amikor hibázol felhántorgatni hogy "deee te meg megcsaltál"... jelen szitunak semmi köze hozzá, s téged nem ment fel semmi alól.

2011. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
13%

A felhaborodasod jogos volt, az ahogyan kezelted az nem volt valami uriemberes. Legkozelebb adj neki penzt taxira es kuldd haza a ganyba de teljesen udvariasan.


Amugy mi lett a vege? Volt spangli? Vagy maradt az 5 combu asszony?


37F

2011. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
21%

Sok feminista! Nem olvassatok a lenyeget???

"ő előtte beígért estére egy orális szexet"

2011. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Ja és igen b+, te vagy a hibás. Komolyan elvárod az alvó barátnődtől, hogy parancsszóra keljen fel és szopjon le?! Előjátékot bemutassam neked? Gyökér.
2011. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

Azért mert parancsszóra nem sz.pik valaki akkor ki kell dobni a lakásból? Hogy te mekkora bunkó vagy kérdező! Neked nem nő való, hanem guminő!

Okádékok az ilyen pasik!!!

2011. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

És igaza van a barátnődnek, hogy megcsalt! Bár én a helyébe ezek után szóba sem állnék veled soha a büdös életbe!

Tényleg ekkora tapló faszik vannak mostanság?

2011. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Öh.. Túlreagálod. Meg 3szor csalt meg?lOl. Én azt hittem amúgy tök más lesz a kérdés.
2011. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%

Elöször is paraszt voltál!!!

Másodszor :Hülye vagy!!!Papucs!!! Miért tartod meg azt hülye pic sát aki 3xor is megcsalt?Azt hiszed hogy 4xerre nem fog?Most akkor honnan fogod tudni mikor lesmárol téged hogy kit szo pott le elötted???Dobd ki a csába!!!!

2011. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!