Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek melyik az imponálóbb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek melyik az imponálóbb? Sírós pasi?

Figyelt kérdés

Van a kedves, érzéki, romantikus pasi, aki elsírja magát a legszebb filmen a végén, vagy ha megbántja a nőjét utána együtt sírnak- vagy pedig az erős, kemény de jó szívű és szeretni nagyon tudó pasi- vagy mondhattok mást is ami eszetekbe jut, de az elsőre vagyok kíváncsi milyennek ítélik meg a nők az érzéki pasikat.

kort is írjatok. köszi.


2011. okt. 27. 11:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%

"Van a kedves, érzéki, romantikus pasi, aki elsírja magát a legszebb filmen a végén"

Nem sírok, de néha szokott csillogni a szemem:) 22F

2011. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%
Amelyik jól néz ki.
2011. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%
Én már azt is szánalmasnak tartom,ha egy nő kezd el sírdogálni egy film miatt,egy férfi meg pláne ne csináljon ilyeneket.Inkább legyen erős,kemény,jószívű.
2011. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
sírjon egy pasi de akkor inkább titokban nekem egyáltalán nem jönn be az ilyen mert szegényt olyankor csak sajnálni tudom... nekem volt már egy ilyen pasim aki mindig elsírta magát nekem ilyen több nem kell,kicsit szánalmas 20L
2011. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 napietus ***** válasza:
86%

hát sírni ne sírjon előttem semmiképp, kivéve temetés vagy hagymapucolás :D


én nagyon nem bukok a romantikus pasikra, meg a bunkókra sem. az erőt és az udvariasságot díjazom.


29/n

2011. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

A sírás engem borzasztóan visszataszít - jó vmi rokon halála esetén vagy ilyesmi, érthető... - egy férfiban, szóval inkább ne.

Legyen kemény, határozott, de udvarias, meg szeressen, vagy mi volt a másik...

20L

2011. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Smartguy86 ***** válasza:
83%

Marha romantikus lehet a pali, ha megbántja a barátnőjét... :D De utána legalább együtt sírnak.


Amúgy szerintem a férfi ha sír, az még nem jelenti azt, hogy gyenge. Szerintem az csak jó jel, ha egy férfi meg meri mutatni a legbelsőbb dolgait a párjának. Olyan nincs, hogy valaki sose tudna sírni, mert olyan erős. Inkább takargatni szokták, ami szerintem nem valami biztató.

2011. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%

legyen erős... ne sírjon...verjen meg hetente.

Jöttök még ide vissza sírni hogy inkább ejtett volna két könnycseppet...

2011. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 LadyLee ***** válasza:
64%

Néhán extrém esetet leszámítva egy pasi ne sírjon! Pláne ne egy filmen.


Az erős, kemény de jó szívű és szeretni nagyon tudó pasi lenne az ideális, de nem vagyok benne biztos, hogy ilyen létezik.

2011. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon szánalmas ha sír. A férfiben a nők a védelmezőt keresik, akik mellett nők lehetnek. Hogy nézne már ki, hogy egymás vállán sírnak?! Arra ott vannak a barátnők.

27F

2011. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!