Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Maradjunk barátok! " Mi motivál egy lányt, hogy ilyet mondjon egy pasinak a kapcsolat közepén, amikor addig azt mondta a pasinak, hogy szereti?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra fordulnak meg az érzések? Mi zajlik le ilyenkor bennetek csajok?
2011. okt. 27. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem egyik napról a másikra történik ez, csak eddig nem mutatta, hogy örlődik.
2011. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Elsőnél a pont.Nehéz bevallani néha,hogy elmúlt a szerelem.(már,ha volt egyáltalán)
2011. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor miért kell azt hazudni, hogy szeretsz valakit?
2011. okt. 27. 17:31
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Mert a nők nem tudják megkülönböztetni az őszinteséget a bunkóságtól.
2011. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért zárná ki,hogy nem vagy szerelmes valakibe azt,hogy szereted-e az illetőt?
2011. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
17:36 Igen, ilyenkor ez a női mellébeszélés legfőbb forrása h "de hát én nem úgy értettem h szeretlek".
2011. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Smartguy86 ***** válasza:
71%
Ilyenkor a pasi is épp annyira béna. Elvégre elhiteti magával, hogy minden rendben van, pedig a jelek egyértelműek szoktak lenni... Az nem egyik napról a másikra történik, csak te drága barátom ,szarsz bele, csak dugod a csajt, aztán meglepődsz, ha neki érzései vannak... Na ez a gáz!
2011. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Drága barátom, te meg szart se tudsz mennire figyelek oda és kire. Ahogy én látom, a nők sportot űznek abból, hogy simliznek, hogy nincs semmi baj, aztán egy szép napon a képedbe nyomják ezt a szöveget. Te meg állsz kitárt karokkal, hogy most mi van, eddig minden rendben volt. A csaj válasza meg az, hogy neked ezt látnod kellett volna. A nők azt hiszik, hogy a férfiak látnokok? És nem. Nincsenek jelek. Ugyanúgy lefekszik veled. Ott van melletted, mutatja hogy boldog, vigyorog rád, megcsókol, hozzád bújik. Hidd el tudom mik a jelei, ha egy kapcsolat kezdi a végét járni. De amikor kapcsolat közben mondja ezt!?
2011. okt. 27. 18:54
 9/14 Smartguy86 ***** válasza:
87%
Akkor ő egy jellemtelen csaj. Ennyi. Gyáva és gerinctelen, kapcsolatfüggő. A jó ég tudja csak, hogy miért csinálja. Azért ha valakinek elege van valamiből, az akármennyire is bájvigyorog, látszani szokott. Akkor valószínűleg nem százas a csaj, bolond...
2011. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Szép a szerelem, csak ma már nem divat :)

ez a mondás szerintem mindent elárul, ugyanis ma már mindenki csak úgy kimondja, hogy szeretlek stb. stb. de nem gondolják komolyan, ez egy fajta "kényszer" amikor meglátom, hogy esetleg facebookon, kirakják, hogy kapcsolatban aznap jöttek össze, és egyből, jaj kicsim szeretlek imádlak.. na az ilyentől hányni tudok..

2011. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!