Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan zavar ha arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan zavar ha arra gondolok hogy a párom elöttem más nőkkel is volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom idióta vagyok de olyan rossz érzés :( 4 éve vagyunk együtt, nekem ő az első, nem is akarok mással lenni, de neki elöttem voltak 1-2 hónapos kapcsolatai is akikkel ugye lefeküdt. 24-26 évesek vagyunk.

Furcsa belegondolni hogy azokkal ugyanezt csinálta mint velem. Másnak nincsenek ilyen gondolatai? Vagy hülye vagyok?

Bocsi ha értelmetlennek találod a kérdést csak megint épp ezen filóztam és eszembe jutott hogy kiírom ide, hátha tud nekem valaki valami megnyugtató vagy saját tapasztalatot mondani e téren :)


2011. okt. 27. 19:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Ne gondolj erre. Most veled van, tegyél meg mindent, hogy ez így is maradjon. Ez amúgy így 4 év után jött elő? Érdekes...
2011. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy hülye:) Csak nagyon ritka az ilyen lány:) Akkor minek mentél bele, ha ez zavar? El kell fogadnod, mert különben nem illetek össze.
2011. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Soha nem érdekelt:) A múlt le van zárva. Próbálj ne gondolni erre, bár tudom nem egyszerű, viszont akár megpróbálhatok pozitívan is nézni, mostmár van tapasztalata, jó vele a szex, vagy ha segít a rosszindulatú szemlélet, akkor szigorúan csak gondolatban hívhatod őket próbababáknak, rajtuk gyakorolt, amíg meg nem találta az igazit :)

Viszont eszedbe ne jusson ezt kimondani, mert ez nagyon szemét gondolat és szegény lányok is érző emberek, na meg a párod is, de ha ettől jobb kedved lesz, gondolatban tedd hozzá bátran :D

2011. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

de aranyos vagy harmadik, olyan jó komment volt, köszi :)

valahol igazad van

amúgy nem most jött ki, néha néha kijön és olyankor kicsit rossz

most megint egy ilyen hullámba vagyok

de amúgy barátai is pont azt mondták hogy szerintük egy lány se jelentett neki annyit min én mert csak "qrogatta őket" és társaságba meg se jelent egyikkel sem

2011. okt. 27. 19:36
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
soha nem jutott eszembe, de sztem neki se h ü l ye vagy :(
2011. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben lelkiismeretfurdalás nélkül is gondolhatsz ilyesmire :D

Hidd el, segíteni fog :) :)

2011. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
A férjemmel 3 éve élek együtt, neki volt már egy házassága előttem. Néha nekem is eszembe jutnak hasonló gondolatok, már csak azért is mert én mindig úgy képzeltem el, hogy az embernek csak egy társa lehet, aki valóban az igazi, és én biztos voltam benne, hogy megtalálom. Furcsa, hogy ő már egyszer ezt érezte, pedig ahogy elmondta, teljesen más volt az a nő, mint ő. Hát még sokat tudnék erről írni...igazából csak nem értem az egészet...én nem tudtam volna együtt lenni egy annyira különböző világképű emberrel. De lehet, hogy neki az a 10 év kellett, hogy megtalálja végül a helyes utat...Azt hiszem egy férfi nem is értheti meg, mit agyalunk ezen annyit. Ahogy mi sem őket.
2011. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Engem is zavar a gondolata annak, hogy a barátom más lányokkal is volt, bár annyiban más a helyzetem, hogy én is voltam más fiúkkal.

Én inkább nem is szoktam erre gondolni :) Főleg nem akkor, mikor azt csináljuk :D Nem szabad ilyenekre gondolni :)

Őt is zavarja, hogy én voltam más fiúkkal is, úgyhogy ő ki szokta jelenteni: "nem voltál te még senkivel előttem, és én sem voltam előtted senkivel" :DDD persze viccesen.

2011. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Hogy ha ennek a kapcsolatnak is vége lesz akkor ő is csak próbababa volt?:D Milyen jó érzés bábunak lenni.
2011. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Régen nekem is volt ilyenem!Nekem az jött be, hogy mióta van új kapcsolatom, határozottan elzárkózunk az egymás előző életi dolgaival kapcsolatban!

Soha nem láttam egy volt pasiját sem a kedvesemnek és nem is akarom!

4 év alatt.

Sajnos ez neked nem fog már segíteni.

Viszont, esetleg egyszer emlékezz rá, mit tanácsoltam.

Legyél vele boldog, élj a mának és szeresd úgy, ahogy van!

(Ezt csak halkan írom le,de örülj neki, hogy volt előtted másokkal.Tudja milyen a "másik" és ezek után nem fog olyan könnyen elcsábulni talán!Magamból indultam ki!!!)

34 éves koromra már így gondolom!

2011. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!