Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy komoly kapcsolatom legyen vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már 1000 éve ismerjük egymást. Kölcsönösen tetszünk egymásnak, nagyon jól elvagyunk. Párszor csókolóztunk is. Én komoly kapcsolatot szeretnék, de ő szerintem csak szexet. Mit tegyek, hogy ő is komolyat akarjon?
2011. okt. 27. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Várj. Olyan 5 évet.
2011. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Ez kb. olyan mint disznót wc-re szoktatni. Ha szexre megy akkor megzhúz és csá. Abból komolyat nem tudsz kihozni.
2011. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már volt komoly kapcsolata, úh nem hiszem, hogy reménytelen az ügy.
2011. okt. 27. 19:43
 4/12 anonim ***** válasza:

ahogy a mondás tartja....külső megfog, belső megtart, jó szex hozzá láncol :D

de ahhoz tényleg nagyon jónak kell lenned. olyat kell neki nyújtanod amit még senkitől nem kapott meg ;)


21L

2011. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ó de megnyugtattál ezzel:) És? Nekem is volt és sok másnak. Az a komoly kapcsolat az attól függ, hogy kivel babám. Ha téged megdugni akar akkor hiába volt komoly kapcsolata akkor is csak megdugni akar-.-" Mondom: lehetetlen! Próbáld ki:) Majd ne sírjál:) Mutasd meg mit tudsz! Nem gátollak semmiben sem, de majd emlékezz vissza mikor írtam: lehetetlen!
2011. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19:53 csak az a baj, hogy sok nagyágyú szingli:D Mit ér el azzal? Pierre Woodman-t is nagyon bálványozák a lányok, hogy mekkora csődör és elbújhatnak mellette sokan:) De tudod az egyik csajt megtaláltam az iwiwen és nagy betűkkel kiírta, hogy nem vállal el semilyen modellkedést. Kapcsolatban van egy olyan pasival aki úgy néz ki mint akit 10-szer körbe lehet húgyozni. Na? Hol a jó szex? Nem attól lesz komoly kapcsolat! Soha! Nimfomániásoknál előfordulhat, de értelmes embernél nem:)
2011. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolom azt, hogy mivel volt már komoly kapcsolata, ezért kizárt, hogy most ne azt akarjon. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, de azért még is jobb esélyeim vannak, mintha eddig csak szexkapcsolatai lettek volna. Az előző barátnőjével több mint 2 évet voltak együtt, pedig azt a lányt mindenki ribancnak tartja, úh nála nem tudom mitől függ, hogy kivel tervez hosszabb távon és kivel nem. Úgy érzem velem nem, bár már nagyon sokszor találkoztunk úgy, hogy nem volt szex, pedig ő szerette volna, de ennek ellenére még mindig találkozgatunk.
2011. okt. 27. 20:03
 8/12 anonim ***** válasza:

azért kell a szex terén megközelíteni a dolgokat és úgy behálózni a srácot, mivel ez az egyetlen útvonal ahova rá lehet lépni. nyilván nem fog belemenni ha azt mondja a kérdező, hogy "komoly kapcsolatot akarok veled. te akarod?"

de ha megkapja amit akar, és az nagyon jó, akkor esetleg megfordul a fejében, hogy mi lenne ha. viszont ha nem kapja meg a szexet, sose fog ez az eszébe jutni, mert mindig azon fog járni az agya, hogy mikor dönthet már meg.


és nem lehetetlen, én jártam már így sikerrel. igaz hogy nem olyan nagy szerelemnek indult, hanem csak jó volt együtt, de utána nagy szerelem lett ám :)


21L

2011. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd várom a siker sztorit.....
2011. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg neked van igazad, hiszen ha jól gondolom, fiú vagy és te jobban tudod mi miért van nálatok. Szóval akkor hiába próbálkozom bármivel?
2011. okt. 27. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!