Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszióból, szerelmi bánatból hogy lehet kilábalni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor érzed, hogy képes lennél talpra állni, TEDD MEG! és ne kezdd el megint keresni az okokat, hogy miért ne.. meg hogy mi a rossz.. leszarni! ez a megoldás! először nehéz, de egy olyan magabiztosság alakul ki benned, hogy csak nézel.:D mindig te legyél magadnak a legfontosabb, az ahogy te érzel, ne érezd magad rosszul mások miatt, mert az élet rövid és ki kell használnod minden percet! :):D hajrá és sok sikert.:)
2011. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól mondta!

Figyelem elterelés és idő, nálam ez jön be.

2011. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, ezzel fogok próbálkozni. de rossz az, ha nincs mi lekösse a figyelmem. két napja vagyok szabad, (mármint azóta vagyok ilyen időmilliomos és ráérek ezen rágódni), de már besokalltam. sürgősen kell keressek egy munkát, az lefoglalna, és a plusz pénz sem jönne rosszul... de emiatt vagyok depressziós is, hogy mit, mikor, hol...:( nehéz felnőtté válni...
2011. okt. 27. 21:05
 4/7 evvanszprájt válasza:
100%
Hogy hogy lehet kilábalni?:) Nagyapám házipálinkájával...:D az nekem segít
2011. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs itthon semmi alkohol:| hogy nekem semmi nem jön össze..
2011. okt. 27. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Úgy lehet elkerülni legjobban hogy eleve nem engeded hogy szerelmes legyél másokba. Mert igazán boldog sose leszel ha boldogságodat más emberekben keresed. Nagyon gyenge ember az akinek a közérzete attól függ hogy valaki más mit gondol róla. Vedd úgy hogy senki se szeret, még akkor is ha tényleg szeretnek. Élj úgy mintha teljesen egyedül lennél, és szeresd önmagadat!
2011. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
66%
absinth és eky
2011. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!