Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel együtt táncolunk majd szalagavatón. Mikre figyeljek oda a viselkedésemben, hogy az első benyomása jó legyen rólam?

Figyelt kérdés

Hétfőn volt a próba, és most beszéltem vele először, bár nem sokat. Végig viccelődött meg jó kedve volt...még az elején vagyunk, azt szeretném megkérdezni, hogy mik azok az alapvető dolgok amikre figyeljek, hogy szimpatikusnak találjon? főleg lányoktól kérdezném, hogy mi az, ami nektek jólenne a viselkedésben, mennyire legyek poénkodós, vagy inkább komoly?


Köszönöme lőre is.


2011. okt. 27. 20:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is elég ratyi dolog a szalagavatós tánc

sok pénz elmegy kárba csak a gazdagoknak egy party

2013. jún. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Hogy ne taposs a labara tanc kozben, arra nagyon FIGYELJ!
2015. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Komolyan ugy gondol néhány ember a szszalagavatóra hogy drága? Tudjátok van diákmunka, fizessétek ki. Én kitűnő tanuló voltam, mégis elmentem mellette dolgozni csak azért hogy ne a szüleimet terheljem ezzel. Kérdező! Szerintem ha alapból szimpatikus vagy a lánynak akkor az alapvető higéniai dolgokon kívűl nincs másra szükség.
2015. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
én is kitűnő voltam nem egy nagy szám gimiben.... mellette én is dolgoztam, cégnek rajzolgattam terveket meg segítettem az adminisztrációban, én is dolgoztam diákmunkát, de az igencsak nevetséges összeg volt, pláne utolsó évre chh....suli mellett pedig csak a cégeset tudtam csinálni, mert nagyon rendik voltak. :))
2015. jan. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%
Feltétlen moss fogat!:)
2015. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rossz emlék az egész. Mondjuk meg lehet nézni, kiből ki lett az osztályban.
2016. aug. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
78%
A szalagavatónak nincs értelme, tanár létemre sosem értettem, hogy miért kényszerítik erre a diákokat, mert körülbelül senki sem akarja.
2017. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 DexaN ***** válasza:
86%

Anno az én osztályom lese szarta az osztálytáncot vagy csak engem nem hívtak már nem emlékszem (a tanárbúcsúztatóra nem hívtak az még megvan). De elhatároztam, hogy maramért táncolok az iskolain, én is szerettem volna egy olyan párt kikapni akivel esetleg összelehetne jönni utána, de beraktak egy hegy omlás mellé, végig csináltam így is még akkoris, ha csak a nagybátyámék jöttek el, merta szüleim nem értek rá, a testvéreim meg lese szartak.

Egyszer jött egy jónak tűnő lehetőség ahol felcsillanta remény, hogy helyre hozhatom-meghívtak beugrósnak egy szalagavatóra, volt egy lány akinek nem volt párja és olyan tipikusan aranyos kis teremtés volt, igent mondtam. Ott közölték, hogy a lány barátja (mondom kezdődik...) nem akart vele táncolni mert fasságnak tartotta, de mikor megtudta hogy talált párt mégis beszált táncolni, úgyhogy nem táncolnék-e XY kövér lánnyal... na mondom ha már bejöttem ide és itt szopattak le, nem fogom cserben hagyni. Annyira nem volt képes a családja hogy a képeket átküldjeXD

De én még most is újra szalagavatóznék... addig legalább úgy éreztem fontos vagyok valakinek...

2017. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!