Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, nagyon szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, csak annyi a gáz, hogy van faszija. Mindenben megegyezünk, nagyon jól kijövünk, és nem tudom, hogy mit csináljak... Hagyjam, és keressek még egy ilyen lányt (ami nem lesz könnyű), vagy próbálkozzak, barátkozzak, esetleg nyomuljak? Ilyen esetben mit kéne tennem? nagyon tanácstalan vagyok... :(( 16/F
2011. okt. 27. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kezd el kondizni mert a faszi beveri a képed :D
2011. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy dolgot kifelejtettem... a srác, ez a tipikus köcsög emós, vékony, b*zis ruhák, ráadásul paraszt.... így ki tudnám ütni, ahogy most vagyok, persze ha jól feldühít ((:
2011. okt. 27. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a lányt, hogyan érzi magát a pasijával. Ha jól megvannak, nem kell erőltetni, érdemes mást keresni.

Abban az esetebn viszont, ha rossz a kapcsolatuk, gyorsan juttasd a csaj tudtára, hogy Te nem barátkozni akarsz, hanem mint nő érdekel. Egy-két bók, randi, aztán kialakultok.

Hajrá!

2011. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
azt hogy mondjam meg hogy mennyire szereted? tegyél fel normális kérdést máskor
2011. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok sokszor ingatagok. Tedd egyértelművé a lány számára, hogy tetszik Neked és szeretnél vele járni, hadd tudjon róla! Aztán még lehet, hogy úgy alakul később.:)
2011. dec. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
hát..szerintem ne nyomulj vagy hasonlók mert ha tönkremegy miattad a párkapcsolata, akkor ne számíts sok jóra tőle :\..
2012. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!