Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Egy megromlott rossz kapcsolatban éltem ám gyáva voltam lépni akkor még.Megismerkedtem férjem egy viszonyleg uj haverjával egy baráti összejövetelen.Az elsö pillantásnál felizzott a levegö.Szeretök lettünk.Csak sexnek indult ám én beleszerettem,de lépni nem mertem ö nem kérte az érzelmeit ha voltak rejtette elölem.majd megszakadt a dolog barátnöje lett probált nem keresni de egy honapig birta majd megint találkoztunk bár ritkábban.Többször megprobáltuk befejezni ,de nem ment.Én közben elváltam, 2 gyermekem van, neki jelenleg barátnöje,de még mindig találkozunk és a vágy a régi és én fülig szerelmes vagyok,hogy ő hogy érez nemtudom.Amit tudok ,hogy neki zavaró hogy ismeri a volt férjem és haverok na meg a 2 gyerek is zavarná ezért nem tudná elképzelni velem ,hogy együtt.Amugy azt mondta tökéletes lennék és egy pillanatig sem gondolkozna.Jó duma,igaz?Mi a fenét csináljak? Várjak ,reménykedjek hátha idövel,hogy látja külön élek meggondolja magát vagy ez esélytelen mert ha szeretett volna akkor korábban lép és nincs kifogás?
2011. okt. 28. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ezt nem csinálod tovább (hogy találkozgattok) és akkor eldöntheti, hogy kellesz-e neki, vagy sem. Ha megkaphat úgy is, hogy nem hagyja ott a barátnőjét, akkor nem fogja. Lehet, hogy ő sem biztos a te érzéseidben.
2011. okt. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amig nem lett barátnöje elöször amikor szünetet tartottunk nem mondtam neki el :( ma már tudom hiba volt ,utána mondtam el amikor szakitott azzal a lánnyal hogy mit éreztem érzek iránta ...akkor mondta h ö miért érzi ugy h nem tud felvállalni engem,de én még mindig reménykedek,hisz azóta egyedül élek igaz a gyerekekkel,de ez csak nem lehet ekkora gond neki? vagy igen?
2011. okt. 28. 00:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor mondd azt, hogy nem kell összeköltöznötök és szépen lassan szoktasd hozzá a gyerekekhez.

Ezek a férfiak hülyék, jézusom

2011. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Magam is igy érzem h hülyék:( szeretem,mindent megadnék neki ,tökéletes a sex ,nem vagyok bányarém fiatalos vagyok ha nincs mellettem a gyerek 1et se néznek ki belölem,okos vagyok szorgalmas jol fözök sütök stb stb mindent meg tudnék neki adni amire egy pasi vágyhat ,de mégsem tud dönteni...nemtudom Ő mire vár

Amugy meg azt hogy semmit nem érez irántam nem tudom elhinni a friss barátnö mellöl miért jár hozzám???miért beszél velem naponta?Ha nem érezne elküldene a fenébe ,nem?

2011. okt. 28. 00:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elképzelem magam hasonló helyzetben én sem döntenék könnyen. Valószínű borzalmasan nehéz, de próbáld meg elengedni, ne kapaszkodj belé, ne találkozgass vele egyáltalán ha nem képes lépni miattad.
2011. okt. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem könnyű valoban,soha nem éreztem még igy ilyen erösen senki iránt igazi mély szerelem :( csak a viszonzás hiányzik
2011. okt. 28. 00:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy barátnőm, akit nem tudok elképzelni magam mellett hosszú távon, és lenne egy másik nő, akit bármikor megdughatok, akkor dugnám. Bocsi.

Viszont, ha a mindig dughatót szeretném, akkor nem lenne barátnőm.

Egyszer találkozzatok házon kívül és akkor tudok beszélgetni is. Ha nem tud felvállalni, akkor lépj tovább. Lehet, hogy egy év múlva bekopogtat, de nem várhatsz rá évekig.

Az exemnek van ilyen pasija majd' egy éve. Időnként felkeresi, megdugja, aztán 1-2 hónapig le se szarja. Ő meg szerelmes...

2011. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ha nem tudja elképzelni a barátnőt hosszu távon,és nem szerelmes bele és máshová jár a sex miatt akkor mi a búbánatnak a barátnő???

Ez a része magas nekem...mi a barátnő funkciója?disz?

2011. okt. 28. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!