Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem magam, mintha szerelmes lennék. Pedig nincs lány a közelembe. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kulturált normális válaszokat kérek! Köszönöm!:)
2011. okt. 28. 09:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
75%
Nekem akkor volt ez az érzés mielőtt szerelmes lettem egy lányba! :)
2014. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%

Mik ezek az ostoba válaszok, hogy akkor kanos vagy?:'D Én lány vagyok, s úgy érzem, hogy szerelmes vagyok, akkor most nekem is ezt válaszolnátok?><

Én is éreztem ilyet még mielőtt összejöttem volna az első barátommal. Igazából rólad nem tudok semmit, de én annak tudtam be, hogy annyira szerelmes akartam leni, hogy beleszerettem a szerelembe. Ezek után ha egy sráccal beszélgettem és jó fejnek érdekesnek találtam egy hétig néha több ideig csak rá gondoltam, aztán következő... De így utólag egyiket sem szerettem csak akaratlanul keresni kezdtem egy személyt a szerelemnek amit éreztem. Mindenesetre ha valaki szerelmes szeretni lenni, vagy csak magányosnak érzi magát könnyen érezhet ilyesmit.

2015. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Csak nem homoszexualis lettel?
2016. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!