Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A barátom adott nekem parfümöket eladásra, most meg azt mondja hogy egy hiányzik. De nem is emlékszem arra hogy milyen meg hány db parfüm volt nálam. Mit tehetnék?

2011. okt. 28. 12:27  Privát üzenet  

A válaszok
Vezessetek adásvételi naplót.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2011. okt. 28. 12:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát azt kellett volna,de már megtörtént a baj

# 2/3Időpont 2011. okt. 28. 12:29 Privát üzenet

Nem bízik benned??? Már itt gondok vannak ha azt hiszi, hogy te saját magadnak eltetted a pénzt :S

Add neki vissza ami nálad van és a parfümökkel együtt küldd el a fenébe.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2011. okt. 28. 13:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Már július óta nem találkoztam a kedvesemmel. Vagy lehet hogy már június? Nem is emlékszem. Mindig közbejött valami neki. Az E-maileimre és iWiW-es üzeneteimre sem szokott...
Tegnap a diszkóba együtt voltam 1 csajjal. Egyikünk se volt józan, de emlékszem a nevére. Ha felvenném vele a kapcsolatot, lehetne köztünk több? 16/F
Mennyire jellemző az, hogy a férfiak vásárolnak a nőknek ruhákat, cipőket, parfümöket? Mik a tapasztalataitok?
Nagyon gáz hogy nem tudom a barátom teljes nevét? Ugyanis mikor megismerkedtünk volt bemutatkozás, de nem emlékszem milyen a y-nak hívják.
A barátnőm elfelejtette az msn jelszavát, de én emlékszem rá! Azt mondta, hogy ha nem mondom meg akkor szakítani fog! Nem akarom, hogy elhagyjon! Azert nem adom meg még neki,...
Nemrég ünnepeltem a születésnapomat (21), és elmentem bulizni, nagyon sokat ittam és rámmászott egy pasi, én meg annyira sokat ittam, nem is emlékszem nagyon az egészből semmire....

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!