Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudod, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy szerelmes beléd a párod? Vagy az elején honnan tudtad/érezted, ha még nem mondta?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 12:29
 1/9 napietus ***** válasza:
76%
érzi ezt az ember.
2011. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor úgy viselkedik, mint egy 10-es vagy 20-on éves. Pedig 40 felett van. :-)
2011. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Az én párom megmondta, hogy nem szerelmes belém, de nagyon szeret. Azt mondta, hogy lehet, hogy szerelmes lesz másba, de éppen azért, mert engem szeret, így a mulandó szerelem kevésbé lehet erős, mint az irántam érzett szeretete. Először rosszul esett a dolog, de mindennel, ahogy felém viseltetik bizonyítja, mennyire szeret. Néha azt hiszem, jobban, mint ahogy valaha én képes leszek őt szeretni.


Elgondolkodtam, vajon én szerelmes vagyok-e belé, mi az a szerelem, és mi az a mély szeretet, amivel egy férfi és nő szeretni tudja egymást, vajon feltétlen a szerelemre kell-e törekedni, nem pedig inkább erre a másik mély érzésre, ami csak férfi és nő közt lehet... Azt hiszem, ez utóbbi inkább tartós érzés, mint a szerelem. Én nem bánom, ha a párom nem szerelmes belém, de szeressen.


24L

2011. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 .:Laci:. ***** válasza:
100%
láttam a szemén, még mindig látom:)
2011. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom megmondta, hogy nem szerelmes belém, de nagyon szeret. Azt mondta, hogy lehet, hogy szerelmes lesz másba, de éppen azért, mert engem szeret, így a mulandó szerelem kevésbé lehet erős, mint az irántam érzett szeretete. Először rosszul esett a dolog, de mindennel, ahogy felém viseltetik bizonyítja, mennyire szeret. Néha azt hiszem, jobban, mint ahogy valaha én képes leszek őt szeretni.


Elgondolkodtam, vajon én szerelmes vagyok-e belé, mi az a szerelem, és mi az a mély szeretet, amivel egy férfi és nő szeretni tudja egymást, vajon feltétlen a szerelemre kell-e törekedni, nem pedig inkább erre a másik mély érzésre, ami csak férfi és nő közt lehet... Azt hiszem, ez utóbbi inkább tartós érzés, mint a szerelem. Én nem bánom, ha a párom nem szerelmes belém, de szeressen.



Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon nagyot tévedsz. Az én exem sem volt belém szerelmes soha, és én hozzád hasonlóan gyönyörű elméletet gyártottam arról, hogy a szerelem így is úgy is elmúlik, de a szeretet örök és a többi. Aztán egy szép napon azt éreztem, hogy a párom egyre furcsább, hűvösebb. Bevallotta, hogy bár nagyon szeret, de egyre inkább nyomasztja, hogy nem érezte és most sem érzi irántam azt a bizonyos pluszt vagyis nem szerelmes és emiatt úgy érzi, hogy bár alapvetően nagyon jól megvagyunk, de valami akkor sem kerek. Valami hiányzik... Szakítottunk, és örök tanulságul szolgál, hogy ilyen kapcsolatba nem megyek bele többet. El is magyarázom, miért: a szerelem tényleg alábbhagy egy idő után, de ha soha nem voltál szerelmes a másikba, soha nem lesz olyan erős az érzelmi kötődésed iránta. A kapcsolat alapja a szerelem, az az érzés, hogy a párod egyszeri és különleges. Remélem, érted mire gondolok. Szerintem ha szerelmes vagy ebbe a pasasba, most lépj le, mert keservesen csalódni fogsz. Egész biztos belőle is ki fog bukni ez a dolog úgy mint az exemből.


Egyébként a kérdésre válaszolva, ezt érezni lehet. Ha kétségeid vannak, hogy szerelmes-e beléd, akkor tuti nem az.

2011. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
AZ utolsót az exem is írhatta volna. Vagy majdnem én is.
2011. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőnk részéről sokáig tartott, amíg kimondtuk, hogy szeretjük a másikat, bár már az első pillanattól kezdve szerelmesek voltunk. Akárhányszor ránéztem/ek, mindig láttam/om a gyengédséget, a szerelmet a szemében. A tettei, az érintése mutatja mindazt, amit a szavak sosem lesznek képesek elmondani. Nehéz ezt leírni, ilyenkor születnek a klisék is. Egyszerűen csak érezni lehet, és az olyan lesz, amiben nem kételkedsz.
2012. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nézés

érintés csókok,

2014. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisparker válasza:
...amikor a megismerkedésetek után azonnal rádír hogy:nagyon örül hogy találkoztatok és alíg várja a folytatást... Amikor ezután minden nap 10 órákat beszélgettek és észre sem veszitek, hogy elment az egész nap, nem esztek nem alszotok és alig várjátok hogy végre találkozzatok... Amikor először megcsókolod és annyira finom, hogy sosem akarod abbahagyni, de meglepődve érzed,hogy ő sem😂,aztán mikor az első randi után azt mondja:menjünk hozzád❤️... Amikor földöntúli élmény vele a szeretkezés,és nem hiszed el, hogy egy ilyen gyönyörű nő, hogy kívánhat pont téged😂.... Amikor kézenfogva sétáltok az utcán,és 20 méterenként meg kell állnotok csókolózni... Amikor olyan szenvedélyesen ölel, szorít minden alkalommal, mintha az lenne az utolsó alkalom🔥amikor pár hét rózsaszín köd után körbenézel a lakásban, és szinte minden cucca, ott van nálad, és persze elhalmoz minden jóval:süti, torta, kaja, pia egyebek...
jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!