Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátoddal mondjuk elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátoddal mondjuk elég gyakran csak fél órátok van együtt lenni mig hazakísér a munkahelyedről, akkor te annak a nagy részét az anyáddal beszélnéd le telefonon?

Figyelt kérdés
Ez parasztság szerintetek?
2011. okt. 28. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Valamit jelez, az biztos...
2011. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Sok problémád lesz még anyóssal ha vele maradsz, igazi kis anyuci pici fia, nagy szenvedések árán lehet csak az értékrendet átállítani hogy te legyél az első főleg ha anyuci jó fej és bír téged, de még akkor se ha mondjuk fúr .
2011. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
ja, és ha tényleg csak az a fél óra van akkor igen parasztság, mink ment eleve veled
2011. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem félre értetted. A csaj beszél az anyjával, nem a pasi, aki hazakiséri a csajt. Úgyhogy nincs semmi anyuci pici fia. :)
2011. okt. 28. 13:56
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

HA-HA láttod mennyi feminista van ezen az oldalon? O:

Rettentő itt férfinak nincs helye, sztem inkább kérdezd más oldalon..

2011. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Akkor anyuci pici lánya. :-)

Nem mindegy, hogy ki és miért telefonál. Az én barátnőmet is hívogatta az anyja... míg rá nem szólt, hogy most már hagyjon békén bennünket.

2011. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem az anyja hivogatja, hanem ahogy kilép a munkahelyéről, egyből: "Bocs, de fel kell hivjam anyukámat, hogy ne aggódjon" És ez minden nap.
2011. okt. 28. 14:54
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Azért én elbeszélgetnék erről a lánnyal. Hány éves egyébként? Bár egy 14 évestől se várnám el, hogy azonnal hívjon, amint kilép az utcára. Igen, parasztság.
2012. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
parasztság? : az, ha ellenkezű neművel kettesben valahol vagytok ne telefonálgasson/smsgezzesen stb, főleg ha jártok s ennyi időtök van egymásra
2012. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Mennyi idős a barátod?
2012. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!