Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért Csinálják ezt fiuk?

Figyelt kérdés
Megcsokolt és ez elsővolt neki megnem...11évesvagyok 1honapig jártunk iskola után mindig smaciztunk bucsuzásként aztmondta szeret de Másnap Kidobott .=(
2011. okt. 28. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

11 éves?

HAHA persze és Devilgirls néven

2011. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

11évesen?

Gratulálok! fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú...

2011. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még gyerekek vagytok...
2011. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 fiú nem egyenlő az összessel!

Mellesleg minek neked még bármi is, 11 évesen? :D

2011. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne higyj az ilyeneknek. Ennyi idősen utasítsd el a fiúkat. Ők csak úgymond "gyakorolni" akarnak rajtad.
2011. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
11 évesen úgy beszéélsz erről a fiúról, mintha már vagy 20 éves lennél, s már valami komoly kapcsolatban kéne részt vegyél. Én meg 15 vagyok, s még csak egy lánnyal se csokoloztam, de ez nem izgat. Szörnyű, hogy mik vannak manapság, hogy már 11 évesen párkapcsolat s ilyesmi!
2012. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!