Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a megszokás jelei? Miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a megszokás jelei? Miből veszem észre, ha már nem úgy szeret, mint a kapcsolatunk elején?

Figyelt kérdés
Párommal több,mint két éve vagyunk együtt.Sok mindenen mentünk már keresztül,és úgy érzem,részemről,még mindig ugyanolyan lángon ég a szerelem,mint amikor megismertem.Úgy érzem,ő is imád.Ezt legfőképp a tekintetéből,érintéseiből,és a viselkedéséből gondolom.Azonban Ő nem szeret beszélni az érzéseiről,de kimutatni annál inkább szokta.Néha észreveszem,mintha már természetes lenne,hogy jön le hozzám a hétvégére,vagy fordítva.A testi vonzalommal sosem volt probláma kettőnk közt!Ha egy szál fehérneműben illanok el előtte,mindig megnéz,és nem tudja megállni,hogy ne húzzon magához,ne öleljen meg,vagy csak ne adjon egy ártatlan puszit pl. a hasamra.Bókolni nem szokott,viszont többször megjegyezte,hogy büszke rá,hogy milyen ,,jó csaj'' vagyok,és hogy mennyien irigylik őt ezért,és teljesen meg van velem elégedve,nem is kellene neki más.De mintha már minden a megszokott kerékvágásban menne.Milyen jelei vannak a megszokásnak? És ha már nem szerelemből szeret,hanem csak ragaszkodik hozzám,és szeret,mint egy családtagját?
2011. okt. 28. 14:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

"megjegyezte,hogy büszke rá,hogy milyen ,,jó csaj'' vagyok,és hogy mennyien irigylik őt ezért,és teljesen meg van velem elégedve,nem is kellene neki más"


Szerintem ez is bók.Nem benne kellene hibát keresni,hanem magadban.Általában a kényelmet,nyugalmat megunják a nők,szerintem pont ez van nálad is,csak nem mered bevallani magadnak.Ennyi idő alatt szerintem tök természetes,hogy egyes dolgok rutinná válnak,vagy természetesnek-szerintem ezzel nincsen gond..,ha nem mutatná ki semmilyen módon,hogy szeret és vonzódik hozzád,akkor lenne baj.

2011. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Tetszik,hogy komoly ez a kapcsolat,szeretem,ha valamilyen szinten biztonságban érezhetem magam.Az a bók,pedig 2 év alatt mindössze jó ha háromszor elhagyta a száját 2 év alatt.Lehet nem szeretné,hogy elbízzam magam?Ma délelőtt,mielőtt elment volna munkába,kifaggattam,és mondta,hogy velem képzeli el a jövőjét! Gyerekek,közös otthon,stb.Ez jó érzéssel öntött el.
2011. okt. 28. 14:35
 3/35 A kérdező kommentje:
*töltött el
2011. okt. 28. 14:36
 4/35 anonim ***** válasza:

Ok,de ha az elején sem nagyon beszélt az érzéseiről és nem zavart,akkor most miért kezdett el zavarni?Vannak ilyen típusú emberek,akik nehezen mondják ki,inkább éreztetik,hogy szeretnek valakit.

Itt egy nagyon "tudományos" a megszokásról is:

[link]

2011. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hülyén ,,hangizik'' ,de rettegek,hogy talán valamit elrontok,és az idő múlásával kiszeret belőlem...
2011. okt. 28. 14:50
 6/35 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan?
2011. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Túl nagy a szám,és ebből már régebben is voltak problémáink.Anno megfogadtam,hogy nem szeretném elveszíteni,ezért változtaztok,és nem provokálom.Fontosabbnak tartottam azt,hogy ne veszítsem el,minthogy nagy szám legyen.Most újra kitör előlem az igazi énem,és nehéz magamat visszafogni.És őt ez zavarja,amiben igaza is van,hisz néha tényleg túlkomplikálok dolgokat,és a környwzetemben élők is zóltak már ezért.Ezért félek,hogy idővel megunja ezt,és odébbáll.Sürgősen vissza kell fognom magam!Panaszom Őrá nem lehet,számomra nagyon is tökéletes :)
2011. okt. 28. 15:02
 8/35 A kérdező kommentje:
Azt miből veszem észre,ha esetleg menekülni próbálna? Eddig minden nagyon jó volt,és 1-2 hete újra kezd kicsúszni a talaj a lábam alól!
2011. okt. 28. 15:04
 9/35 anonim ***** válasza:
Miért menekülne?A nagyszájú lány is te vagy,ha ezt az elején eltitkoltad,akkor most ennek ihatod a levét.Nem hiszem,hogy ez egyébként egy olyan tulajdonság lenne,amitől egy férfi odébb állna.
2011. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
A menekülés jelei:kerül,szakít veled,drogozni kezd,vagy megcsal.És ezek kombinációi.
2011. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!