Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a megszokás jelei? Miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a megszokás jelei? Miből veszem észre, ha már nem úgy szeret, mint a kapcsolatunk elején?

Figyelt kérdés
Párommal több,mint két éve vagyunk együtt.Sok mindenen mentünk már keresztül,és úgy érzem,részemről,még mindig ugyanolyan lángon ég a szerelem,mint amikor megismertem.Úgy érzem,ő is imád.Ezt legfőképp a tekintetéből,érintéseiből,és a viselkedéséből gondolom.Azonban Ő nem szeret beszélni az érzéseiről,de kimutatni annál inkább szokta.Néha észreveszem,mintha már természetes lenne,hogy jön le hozzám a hétvégére,vagy fordítva.A testi vonzalommal sosem volt probláma kettőnk közt!Ha egy szál fehérneműben illanok el előtte,mindig megnéz,és nem tudja megállni,hogy ne húzzon magához,ne öleljen meg,vagy csak ne adjon egy ártatlan puszit pl. a hasamra.Bókolni nem szokott,viszont többször megjegyezte,hogy büszke rá,hogy milyen ,,jó csaj'' vagyok,és hogy mennyien irigylik őt ezért,és teljesen meg van velem elégedve,nem is kellene neki más.De mintha már minden a megszokott kerékvágásban menne.Milyen jelei vannak a megszokásnak? És ha már nem szerelemből szeret,hanem csak ragaszkodik hozzám,és szeret,mint egy családtagját?
2011. okt. 28. 14:22
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
*össze önmagad kompromisszum (ezt véletlenül másoltam be:)
2011. okt. 28. 17:55
 32/35 anonim ***** válasza:

Az egy buta tévhit,hogy az ellentétek vonzzák egymást.:)

A hasonlóak vonzzák egymást.Nézd,engem meggyőztél.Ne engedd,hogy megrengjen a beléd vetett bizalma és akkor minden rendben lesz!

2011. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nemsokára jön haza,és szeretném kárpótolni a délelőtt történt kitörésem miatt valahogy.Arra gondoltam,beszélek vele komolyan,és elmondom neki,hogy próbálok változtatni a kitöréseimen,csak néha visszaigazolásra van szükségem,hogy mindent rendben csinálok,és egy kicsit többet beszéljen az érzelmeiről!:)
2011. okt. 28. 21:17
 34/35 anonim ***** válasza:
na, mi lett azota ?
2016. márc. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nyugi, a pasikkal így kell bánni! Az enyém is ilyen, ha műhisztit rendezek, vagy tényleg beráok valamin jobban szeretget, legutóbbi szex előtt 5 perccel még szidtam :D Így kell velük bánni. Régebben én is csendes, kedves lány voltam, mindig eldobtak egy nagyhangú, hisztis nőért, kipróbáltam és tényleg működik! Szóval nem fog megunni, nyugi:)
2016. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!