Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávidmester13 kérdése:

Lányok nektek milyen az ideális pasi? (14-16)

Figyelt kérdés

Lányok nektek milyen pasik jönnek be ? akiket bírtok,szerettek,vagy tiszteltek (14-16 éves csajoktól kérdezném elsősorban)

????


2011. okt. 28. 14:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
Hát nekem az idősebb pasik jönnek be ( 3-4-évvel) Izmos, erős, és tudja h mit akar!
2011. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
94%

Hát semmiképpen sem felvágós, kedves, jól lehet vele beszélgetni, vicces, jó barát, akinek fontos vagyok

15/L

2011. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%
nekem az utolsó válaszoló szimpatikus, kár hogy 17 vagyok
2011. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Aki magasabb nálam(166cm vagyok),idősebb,és ne nézzen ki úgy mint egy zombi.

Belsőre: Kedves,intelligens,nem felvágós,figyelmes,tudja mit akar.

16/L

2011. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%
Olyan, mint a párom. Valójában mindenki bolondnak tart, hogy vele vagyok, mert kicsit bunkó és gonosz fiú, viszont nagyon kedves és megbízható is tud lenni. Nem tudom, mi fogott meg benne, de nagyon jól megvagyunk. Nekem ő az ideálom.:)
2011. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Aki magasabb nálam(182cm vagyok).Kedves, intelligens. Nem beképzelt.
2011. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Hát alapból a barna hajú sötét szemű izmos arcszőrzetes szép pofis idősebb pasik (kb 4 év különbség) jönnek be akik határozottak és tudják hogy mit akarnak és azt az érzést keltik bennem hogy megvédenek és biztonságba vagyok mellettük és persze legyen kedves és a legfontosabb hogy beszédes mert nem jó ha kifogyunk a témából :D ! Ez az alap ideáll :) de a kivételek mindig erősítik a szabályt :P ! 16L
2011. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Utolsó : Az is bejön ha nálam magasabb :) !
2011. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
fontos, hogy bármikor bármiről el tudjak vele beszélgetni, akár a legjobb barátommal, ha ez megvan a külső már nem is annyira fontos (de azért ne legyen igénytelen). ha pl az utcán elmegy mellettem egy srác, akkor mégis az olyanokat szoktam megnézni, akik magasabbak, erős testalkatúak, rövid a hajuk (ha hosszú, akkor lehet esetleg raszta), más nem jut eszembe.
2011. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Nálam magasabb legyen(nem nehéz:162 cm vagyok), arcra ne legyen ronda. Ha hosszú haja van és stílusosan öltözködik(nem számít milyen stílus csak jól álljon neki, és ne legyen teljesen átlagos) az jó pont, de nem kötelező. Belsőre legyen intelligens, humoros(de ne az uncsi favicceket mesélő fajtából), inkább őszinte, mint romantikus. Ne várja el, hogy csak körülötte forogjon az életem. 15l
2011. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!