Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevés a szex a feleségemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés a szex a feleségemmel. Mi lenne jobb egy szerető vagy ha prostihoz járnék?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei és a hátrányai az egyiknek és a másiknak?
2011. okt. 28. 15:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
30%

Az ÖSSZES nő ilyen ha rá kerül a gyűrű!

Nincs dugás(pedig az elején el sem engedi a farkad)

Nincs kedve,fáj a feje,"jaj hagyjál már"

Aztán meg csodálkozik hogy félre kúr az ember , és Te leszel a szemét.AZ ÖSSZES!!

2011. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vagyok elhagyott 30-as, hanem én hagytam el a 30-as férjemet, de egyáltalán enm nézek ki bénán-Attól hogy valaki 18 éves még nem bomba, és attól, hogy valaki szült kisebb lehet a hasa, mint egy 18 évesnek és feszesebb a melle mint némelyik tininek.Te egy bunkó vagy.És abszolút nem vagy kívánatos, ha a feleséged nem kíván. Szerintem kicsi a cerkád és az agyad is.

Talán ha emberszámba vennéd a feleséged nem csak mint lukként tekintenél rá, talán ha kedvében járnál, tehermentesítenéd, lenne ideje itt írogatni neki is és azon agyalni, hogy mivel elégítse ki a puncikáját.

2011. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
88%
Válaszom az utolsó előttinek. Nézzük ugyanezt női szemmel. Először miinden férfi olyan, hogy az elején beszélget, figyelmes, bókol, aztán meg ha kezére kerül a gyűrű, úgy tekint a feleségére, mint egy háztartási alkalmazottra, elvárja mindazt amit addig anyucitól kapott meg, de még legyen mellette jó anya és szexi bombázó is. bénák vagytok.
2011. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
81%

gondoltál-e arra, hogy a terhesség miként változtat meg egy nőt mind lelkileg és testileg, gondoltál-e arra, hogy már a teherbeesés előtt megváltozik a dolog, ha arra koncentrál, hogy babát szeretne. Gondoltál-e arra, hogy nem csak ő terhes, hanem Neked is nemsoká gyereked lesz, tehát apa leszel és csak örülhetsz, hogy nem neked kell kihordani, megszülni és szoptatni, viszont apa leszel, ha össze...od a világ összes hivatásosát, akkor is. Gondoltál-e arra, hogy ha eljársz más nőhöz miket viszel haza, a saját kis csöppednek, akinek még alig van immunrendszere.

Gondoltál-e arra, hogy i játszódik le a feleséged lelkében, lehet, hogy ő is itt írogat, csak éppen olyan kérdést tesz fel, hogy elvetesse -e a gyereket, mert a férje teljesen elfordult tőle és nem látja benne az anyát, csak ..ni akar? Stb.

2011. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
81%

A 8. válaszolónak üzenem, hogy inkább vonja ki magát a társadalomból és vegyen magának gumibabát, azt dugdossa. Az ilyen felfogás miatt megy tönkre az emberek élete, ugyanezt kívánom neki is!


A kérdezőnek üzenem: "Erre én is gondoltam, de az ilyen elhagyott 30-as nők nagyon bénán néznek ki, és ráragadnak az emberre."

Hát tudod ezzel a mentalitással MEG IS ÉRDEMLED, HOGY NEM DUGTOK A FELESÉGEDDEL. Valószínű egy alantas, önző férfi vagy és ki sem tudod elégíteni a nejed, ezért nem akar veled szeretkezni. Érted? Attól nem fog elélvezni, hogy neked felállt. Ezt kellene átgondolni. A nők szeretik a szexet, csak azzal nem szexelnek, aki nem okoz nekik örömöt! És valószínű Te nem szereted a feleséged, mert akkor azon törnéd maga, hogyan javítsd a helyzetet és hogyan csinálj kedvet hozzá neki. Ergo nem csak magaddal kéne foglalkoznod!

2011. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
57%
Igazából csak rossz megoldások vannak. Sajnos van olyan, hogy frigid a hölgy, vagy éppen tényleg nem kívánja annyiszor a szexet, ennek lehet élettani oka. Nem kell azonnal a partnert fikázni kedves hölgyeim. Ismeretségi körömben volt ugyanilyen probléma, a fiú a barátnőt választotta. Nem jött be megoldásnak, válás lett belőle. Az országúti prosti ugyanígy nem megoldás, azaz az is csak rossz megoldás. Ha pedig a pároddal nem jutsz dűlőre, még mindig jobban jársz, ha türtőzteted magad. Tudom, ez sem jó. Erre mondják felénk, hogy patt.
2011. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
36%
Ha van elég pénzed akkor a prosti ajánlanám
2012. jan. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
71%

tömegével van ismerősöm, ahol a gyerek/ek érkezése után az asszony elfelejti, mi a szex. csak a gyerekeknek él, az apa meg a pénzgyár. méghogy beszélgetés? normális kapcsolatban mindkét fél egészséges igénye a szex, az asszony is mondhatja apának, te, nincs kedvem dugni ma, fáradt vagyok, de kényeztethetnél nyelvvel, igénylem az orgazmust.... ok. aztn esetleg kezdeményez ő.


de nem igy működik, majd meglátja a szerencsétlen rész, hogy pedálozhatsz akármennyit, anyuci már nem igényli veled. veled nem... majd ha ő is elvált 30-40 es lesz, eleinte ujra szexel mint a gép, és jól megvezeti a következő balekot.

2012. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
6%
Velem nem lenne kevés,:) nő vagyok és imádok sexelni:))
2012. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
45%
A véleményem, és tapasztalatból beszélek, hogy a szerető az nagyon rossz megoldás, mert utána többet akar, hívogat, meg te is teljesen belebolondulsz és megundorodsz a feleségedtől. Viszont a prosti az jó megoldás szerintem (tapasztalat), és a házasságodra se biztos, hogy rossz hatással van (persze ha nem buksz le). Az egyetlen probléma vele, hogy nagyon sokba kerül, és hosszú távon eltüntetni 30-40K-t a házipénztárból akkor is nehéz, ha sok a fizetésed és nem a feleséged kezeli. A szomszédlány olcsóbb. :)
2012. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!