Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mit csinaltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit csinaltok ha egy lany ratok van kattanva es nektek nem annyira jon be? Mi szamit nektek nyomulasnak? Miert nem mondjatok meg kerek-perec h nem tetszik?

Figyelt kérdés
Komoly valaszokat kerek, kimeles nelkul!! Nem szeretem a sajnalkozast!
2011. okt. 28. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt általánosítva a "PASIKRA" nem lehet megválaszolni...ahány ember annyi ingerküszöb...van akit már az is zavar ha sokat beszél vele az az illető aki rá van kattanva, mások akkor állítják le ha már rámászik.
2011. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyikre sem tudom a választ, nem tetszettem még egy lánynak sem:) 18F
2011. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ryu19 ***** válasza:
100%

Egyszerűen megmondom szépen és kedveskedve persze úgy hogy ne bántsam meg az érzéseit hogy nem jön be sajnálom stb...

És az hogy mit számít nyomulásnak, hát az egyéntől függ... mindenkinél mások a mértékek.

2011. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Én se tetszettem soha egy lánynak sem, de ha így lenne, sztem adnék neki egy esélyt, hátha beleszeretek. Az viszont inkább a lányokra jellemző, amit te írsz, h tudják h semmi esélye a srácnak, de nem mondanák meg neki, inkább szívatják. 25/F
2011. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
szerinte mindenkinél más a küszöb.
2011. nov. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Egy lánynak nem lehet megmondani, hogy ne nyomulj rám.


Próbáltam.

2011. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer kaptam egy pajzán versek c. könyvet karácsonyra egy csajtól. Hát az...
2011. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Lány vagyok. Vélemény: Nem fogják kerek-perec megmondani, mert nem akarnak megbántani. Nyomulásnak az számít náluk ha nem hagysz nekik életteret, hívogatod, féltékenykedsz, minden percéről tudni akarsz, bizalmatlan vagy vele. (tapasztalat, ezt én is megszívtam...)
2012. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
75%

Nekem volt már ilyen...

Facebookon írt rám picit húztam (5 perc) azt megmondtam, hogy ez nem fog menni és hogy hagyjon békén, hogy helyes de nem az esetem, és biztos talál vki mást...

(És talált)

2013. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
63%
En alalkoztam mar olyan ferfival aki meg azt se tudta elviselni, hogy jo szemmel neztek rea a lanyok. Nem tudoom hogy mit neznek a ferfiak, amikor valakire reafogjak, hogy fut utannuk, vagy nyomul reajuk, mert az en tapasztalataim szerint pl. ez a valalki megha nem neztem rea is azt allitotta, hogy szerelmes vagyok bele pedig nem, es egesz eletemben hisztiknek voltam kiteve, hogy futok utanna holott csak egy iranyban laktunk. Szerintem sok ferfi kene onkritikat gyakoroljon es megprobaljon 2 labbal a foldon maradni. En a realitast hianyolom a ferfiakbol. Mindegyik ki van akadva ha csak rea nezel ez, mar szerintem tulzas. En No letemre meg nem talalkoztam ilyen novel aki enyire bepanikolt volna ha egy srac joindulattal viselkedik iranta, Sokaknak csak a joidulat is reamozdulast jelent. Szerintem meg sok van addig a szoig, hogy valakire reamozdul lanyok reszerol egy ferfira, a joindulat szerintem meg keves ahoz, hogy pl. reszemrol azt lehessen mondani, hogy reamozdultam valakire. Sot meg a szimpatia sem jelenti nekem azt hogy reamozdultam, vagy a baratsag sem es a viccelodes sem, vagy a szemkontaktus sem, vagy az sem ha turelmes vagyok valakivel szemben, csak szimpla tarsalgasi igenyeim, kozossegi igenyeim kielegitese, minthogy minden ember tarsas leny, hanem barlangokba es nem varosban elnenk, vagy falvakon. En csak sajnalani tudom a legtobb ferfit, hogy milyen ertelmi fogyatekos.
2013. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!