Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavar titeket ha egy srác nem túl magas? Persze szerintem ez relatív, de az6ért mégis.165-168 cm vagyok most kb. Engem annyira már nem zavar, de nem tudom, hogy az ellenkező nem hogy van ezzel. Nos? 20/F

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 23:33
1 2 3
 1/27 Dexy ***** válasza:
Én 159 vagyok :) mondjuk nekem nem gond, de egy 170-175 magas lánynak lehet igen.
2011. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nekem alapból az alacsonyabb lányok jönnek be... :)

Szerintem egy 10cm-el magasabb lánnyal elég furán festenénk :)

2011. okt. 28. 23:53
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

186 cm magas lány vagyok és magassarkút is szoktam hordani. :)

Picike vagy, de a lányok többsége kisebb termetű - ha a barátom 165 lenne az nem lenne jó.

2011. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
én 160vagyok,de engem pl nagyon zavar,lehet ez nálam fóbia:D nem tudok olyankor igazán férfiként tekinteni az illetőre.tudom,h ez beteges:D a barátnőimet viszont egyáltalán nem érdekli a magasság:)
2011. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%
164 centi vagyok, bocs, nem akarlak megbántani, de szerinted ? Fél fejjel alacsonyabb lennél nálam, ha magassarkút húznék fel. Gondolom az alacsony lányokat nem zavarná, engem igen.
2011. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
engem zavar, mert 180 cm vagyok.
2011. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%
nem fogsz így csajt találni kérdező soha, ez az igazság:S még engem is elutasítanak a magasságom miatt, pedig én 180 cm vagyok. a férfi 185 től kezdődik aki alatta van az csak prostikhoz járhat, ilyen szemetek a nők!
2011. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%

Ebbe nincs semmi szemétség. Ez őszinteség. ÉS igen, egy férfi legyen nélam magasabb. Egyébként 180cm nem alacsony. Lehet, h azért elutasí'tóak veled, mert úgy állsz a nőkhöz, hogy szemetek... Egyébként 171cm vagyok, és még azt is furcsállom, ha a fiú pont egymagas vvelem. Aranyos, de ink

ább csak az anyai ösztöneim ébrednek fel iránta. Bár akibe most totál szerelmes vagyok, max 2cmvel magasabb nálam. Szóval itt az ellen példa is

2011. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
ez azért van mert a nők ösztönlények, most mit tehet aki nem született langalétának?ne legyen nője? hagyjuk már, ez olyan mintha téged elutasítana ezer férfi csak mert nincs 90es mellbőséged, így nem tud rád nőként nézni, de a férfiak nem ösztönlények.
2011. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez már nagyon alacsony egy férfinál. Biztos van akit nem zavar, engem igen, megmondom őszintén. Nyilván ez olyasmi amiről senki nem tehet, nem szabad bántani miatta senkit, de nekem párválasztásnál a magasság szempont.
2011. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!