Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi az a tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az a tulajdonságok amivel szerintetek rendelkeznie kell egy nőnek ahhoz, hogy működjön egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha lehet értelmes válaszokat szeretnék és legalább 25 éven felüliek válaszára vagyok kíváncsi:) Mi az ami fontos nektek, amire ti vágytok/vágynátok?? Vagy éppen mi az amitől a világból is kirohannátok?
2011. okt. 29. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én az állandó vihogó és "húúúúú csajoktól" vágyok kenyába.
2011. okt. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Én a csöndes okos lányokat szeretem.

Nálam 50%ig számít a belső, 50% a külső.

Ne dohnyozzon, ne nézzen valóvilágot, egyetemig jusson el. Tipikusan az olyan lányok jönnek be, akiket az ember csak 2. nézésre szúr ki a tömegből. Ülök az egyetemi előadáson, és körülnézek. Látok csomó lányt, mell kirakva, szőke maca stílus, vihognak, hangoskodnak, káromkodnak. Ha jobban megnézzük kik is vannak a teremben, 1-2 csöndes szende, törékeny lányt is látunk. Nekem ők tetszenek. Lehet, hogy azért mert én is csöndesebb fajta vagyok :) De belőlük lesz a legjobb pár.

20F

2011. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Cuki legyen :D
2011. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Fontos:

- Tudjon viselkedni

- Értsen valamihez

- Legyen normális hobbija (buli/tánc/zenehallgatás trión kívül)

- Legyenek közös témáink, ez megkíván egy általános műveltséget

- Passzoljanak a szexuális fantáziáink (legalább részben)


Falra mászok tőle:

- Beképzelt, sznob (ezektől a legjobban)

- Unalmas

- Frigid

- Buta

- Én vagyok a hobbija (5 percenként hív munka közben)


26/F

2011. okt. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
szűk hüvely
2011. okt. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Legyen kedves, de őszinte, és legyen elég intelligens ahhoz, h tudjak vele beszélgetni. Amitől kiráz a hideg: ha divatosan v qrvásan öltözködik, és még ami zavar, ha nem tudja megkülönböztetni az őszinteséget a bunkóságtól (ez mondjuk a nők legalább 90%-ára igaz).
2011. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Tudjon SZERETNI és értékelje önmagában a NŐT!


SZERETNI és nem "kapaszkodni", mert nagyon nem ugyanaz. NŐ legyen ne "nőcske" Kár hogy a többség nem ismeri a különbségeket.


Ennyi...

2012. ápr. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
a leglényegesebb elem ahhoz, hogy egy kapcsolat hosszútávon működőképes maradjon az az, hogy te légy számára a legfontosabb, és viszont - ha ez megvan, minden más megjön magától; ha hiányzik, hiába erőlködik bármelyik fél, az a másik számára elviselhetetlen kényszer lesz egy idő után, ami elkerülhetetlenül a kapcsolat megszakadásához vezet...
2012. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem várok el sokat!


Pozitívum: 165-180 cm magas, tudjon főzni, legyen saját elfoglaltsága, jogsija h tudjon menni mindenhova, heti 3-4 sex nekem mar eleg! Videojatek es sport is elony,


Negativum: nem tud nelkulem menni sehova, ha elvarja h az eletunk minden perce porgos legyen es ezert nekem kelljen gondoskodnom,

Buta tekintetu, tulzottan vekony hangu, affektalo, tulsagosan beszedes,

Ha apolatlan ( szoros, budos)

2015. aug. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metalkris95 ***** válasza:
14%
Nagy csocs jo segg kussoljon es tudjon fozni es ha kedvem van akkor jol megverhessem
2016. máj. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!