Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek még ugyanolyan szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még ugyanolyan szerelmes, mint először?

Figyelt kérdés

Viszonylag későn, huszonéves korban ért az első, nagy, igaz szerelem. Az a fajta, amikor mindent tudunk egymásról, s meghalnánk egymásért típusú. Nála azonban véget ért ez, és már rég nem vagyunk együtt, sőt ő már mással jár. Furcsa, mert nem tudom elképzelni, hogy érezhetek még majd ilyet. Személyes tapasztalatok is érdekelnek. :)

23f


2011. okt. 29. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan nem. Minden szerelem más, hiszen a lányok sem egyformák. Ha már nem hasonlítgatsz az előzőre, akkor jó úton jársz.

Én mostanában találtam meg az igazit, pedig voltam már házas is.


35/F

2011. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyan arrol s zemélyröl van szó, akor sem szerintem...Ha másrol ugysem..minden szerelem más és más...Mindenkit másért fogsz szeretni...
2011. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csokii meov ***** válasza:
76%
lehetsz sőt még szerelmesebb is =] de persze idő kell ahhoz hogy megtaláldd. :)
2011. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem is ugyanez a kétely kínoz, én is 23 voltam, mikor találkoztam valakivel, aki minden eddiginél jobban megfogott. Már szakítottunk,és talán már kezdem kiheverni, de félek, hogy soha nem élem át újra ezt az érzést. Vagyis, hogy leszek még biztos szerelmes, de ennyire soha:((( Remélem, írnak mások valami biztatót.


25 L

2011. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az életben egy nagy szerelem van ,én is megtaláltam azt az embert akit nagyon-nagyon szerettem de más fél éve vége lett ....... azóta van kapcsolatom de ugyan olyan szenvedéllyel odaadással nem fogom szeretni se őt senki mást (de attól még szeretem félre ne értsetek) csak nem lesz olyan mint az első :(
2011. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem őszinte és tiszta szerelem 1-2 van az életben.

Van akinek még annyi sem adatik meg szóval ezeket megkel becsülni és vissza gondolni a szép emlékekre.

Ezek a szerelmek nagy lángolással indulnak, sok öröm és csalódás van bennük és ezeket nagyon intenzíven éli át az ember.

De lehet hogy az az ember akinek a felesége leszel és akitől gyereked lesz nem lesz az a hatalmas szerelem de az kiegyensúlyozott lesz mert néha ezek a heves érzelmek tönkre tudnak tenni embereket.

2011. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az életben egy nagy szerelem van ,én is megtaláltam azt az embert akit nagyon-nagyon szerettem de más fél éve vége lett ...... azóta van kapcsolatom de ugyan olyan szenvedéllyel odaadással nem fogom szeretni se őt senki mást (de attól még szeretem félre ne értsetek) csak nem lesz olyan mint az első :(



Mondjuk én a helyedben nem csodálkoznék, hogy nem tudsz igazán kötődni a mostanihoz. Fél év nagyon kevés ahhoz, hogy teljesen kiheverj valakit érzelmileg, akit nagyon szerettél! Amúgy én is úgy érzem, hogy soha többé nem leszek már képes senkit úgy szeretni mint az exemet. Anyukám megnyugtatott, hogy ezt ő is minden egyes alkalommal így érezte, neki apámmal együtt 3 nagyon nagy szerelme volt az életében. A lényeg, hogy nemcsak 1 nagy szerelmed lehet.

2011. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Három embert szerettem, tiszta szívből, igazán. Három különböző életkorban, az első tini szerelem, amit sosem felejtesz el. Az őrjítő főiskolás szerelem, amire mosolyogva emlékszel öreg korodban. A szenvedélyes felnőtt szerelem, akivel összekötöd az életedet. Azt hittem, hogy volt Ők a mindenség, amíg nem jött Ő...


Amikor először megpillantod és nem mersz rá nézni többet, mert tudod, hogy elveszel. Beleég az arca a tudatodba. Ismeretlenül is tudod, hogy ki ő és tudja, hogy te ki vagy. Bevonz és megőrjít. Láthatatlan és elszakíthatatlan kötelék van közöttetek. Amikor teljes valódban megmutatkozol előtte, legrejtettebb lényedbe is bemutatást engedsz. Ismeri minden rezdülésedet, mozdulatodat és reakciódat. Nemcsak néz, hanem lát. Átlát minden maszkodon és másodpercek alatt lerombolja a magad köré épített falakat. Nem kell kérdeznie és nem kell kérdezned. Amikor mindegy, hogy hol és mennyi időt, csak vele lehess... Ha csak egy pillantás, már az is megéri. Amikor egy vele töltött óráért egy évet megadnál az életedből... Ilyet csak egyszer küldenek az égiek...


Kívánom, hogy éld át ezt a gyönyörű, tiszta érzést!

2011. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Utolsó válaszolo : fiu vagyok és nagyon hidegszívű ,nem tudom ki vagy mi vagy ,de olyant irtál ,hogy elérzékenyültem és a könny kifolyt a szememből :/ , rég nem olvastam ilyen jó -t főleg az első fele az nagyon meghatott , Köszönöm :)
2017. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!