Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működnek az olyan párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működnek az olyan párkapcsolatok, ahol az egyik fél nem találja külsőleg vonzónak a másikat (de nem is taszitja), viszont beleszeret a belső tulajdonságaiba?

Figyelt kérdés
Tartós lehet az ilyen vagy az első adandó alkalommal lelép majd, amikor egy külsőleg számára vonzó emberrel találkozik? Szerinted? Történt már veled ilyen?
2011. okt. 29. 12:18
 1/8 körömlakk ***** válasza:
95%
Szia!Igen létezik!A barátommal interneten ismerkedtünk meg 2 nap után találkoztunk is mikor közölte velem hogy fényképen teljesen máshogy nézek ki mint élöbe!azaz fényképen szebb vagyok:D és mondta hogy nem tud elképzelni barátnöjének föleg h 1-2 centivel magasabb is vagyok nála!aztán mondtuk h akkor barátok maradunk!ugyanugy beszélgettünk neten aztán egyre többet kezdtünk beszélgetni megbeszéltük hogy találkozunk megint...hát ott már történtek nem baráti dolgok is...megbeszéltük hogy akkor csak szexuális kapcsolat smemi több!hát nos telt mult az idö most leszünk 2 évesek:D és tervezzük az összeköltözést!Én 23 ö 28 éves!azt mondja a belsö értékeim sokkal értékesebbek mint bármelyik szépségkirálynö és ö ezt nem cserélné le!persze megnéz egy szép lányt de semmi több!:)
2011. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 körömlakk ***** válasza:
ja és még annyit hogy ő elég helyes pasi és kidolgozott teste van kockás has kék szem szép mosoly stb csomo lány odáig van érte és tudom hogy 1 perc alatt találhatna szebb nöt mégse teszi:)remélem segitettem valamiben:)
2011. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De neked bejött külsőleg? Igazából az érdekel, mikor egy pasi nem jön be a lánynak külsőleg, akkor ad-e a lány eséjt vagy rögtön berakja a barátzónába?
2011. okt. 29. 12:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor bejött a kockás has. Az azért mégis más szituáció, amikor a csaj akarja a pasi meg nem, mint forditva. :)
2011. okt. 29. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
nem működik
2011. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Walk With Me ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni. Persze nagyon fontos a belső is, a külső önmagában nem ér sokat, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk hogyan lehet megcsókolni úgy valakit, hogy az illető nem vonz. Számomra olyan erőltetett lenne.
2011. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 körömlakk ***** válasza:
És egyébként mi az ami nem tetszik a srácban?mert elég sokmindenen lehet változtani a késöbbiekben!pl öltözködés hajstilus változtatás stb.sokat számit milyen valakinek az öltözete!
2011. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem lehet ilyen.Én pont agyún így vagyok ezzel nagyon jó ember és nagyon kedves de külsőleg nem az ideálom az előző barátom volt álmaim pasija de ott meg a belsővel voltak súlyos problémák.

Most gondolj bele arra van szükséged hogy megértsen, őszintén szeressen és lehet hogy vele éled le az életed vagy az számít hogy egy herceg de közben agyon ver?

Most ezek túlzások de remélem érted a lényeget.

Én attól mert nem álmaim pasija megcsókolom, szeretkezem vele.

2011. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!