Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és van egy lány az osztályunkban aki nekem már több mint 1 éve tetszik. Jóban vagyunk de én szeretnék vele járni . Nem tudom hogy ő mit érez irántam . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle... beszélgess vele, de NEHOGY letámadd!
2011. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
beszélgess vele sokat.néha hívd el egy gyros-ra v vmi.
2011. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
smárold le.aztán vagy viszonozza,vagy egy k*rva nagy pofon.(tapasztalat)
2011. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
aha tudod ez a smárold le dolog ez annyiban hibázik hogy egy 13 év körüli lányt még véd az apja és lehet hogy ha csak úgy lesmárolnád a csajt és ő nem viszonozná talán apuka előkapná a pajszert vagy a vasvillát. Am kérdező velem is ez a helyzet csak én már 3 éve szeretek 1 lányt. Próbálok sokat beszélgetni facebook-on és néha hazakisérem. Elhívom billiárdozni meg ilyesmik. Szerintem most az volna a legértelmesebb dolog hogy beszélnél az egyik barátjával és kérdezősködnél egy kicsit a lányról aki tetszik, biztos hogy visszamondaná ezzel a tudatára adás meg is volna, így már nyugodtan udvarolhatsz neki. Tapasztalatból mondom megéri kipróbálni.
2012. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
még az előzőhöz annyit hogy ne ijedj meg nekem is csak azért tartott három évíg mert nem volt merszem udvarolni. Most erre magamtól jöttem rá és most próbálok meg közelebb kerülni. Kb 3 hónapja nagyon sokat közeledtünk és úgy veszem észre hogy ő is kedvel engem.
2012. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 alexababa15 válasza:
61%
Velemenyem szerint : hivd el beszelgetni vagy valahova egy barba s beszelgessetek....s aztan hatha osszejosztok:P
2012. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
13 évesen semmit...
2012. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
62%
szerintem a "randival" vigyazz nekem pl anyukam azt mondta hogy 14-15eves koromig ne akarjak randizni16eves koromig meg csokolozni ugyhogy...
2012. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
69%
próbáld kideriteni h bejössz e neki....de szerintem osztálytárssal ne kezdj ki..megbánod.
2012. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
En pont 13 evesen jartam egy fiu osztalytarsammal... Sokat beszeltunk, elkisert a zenesuliba es chateltunk is eleg sokat. Minden egy alom volt, de utana... Szakitottunk, es hat mit ne mondjak, nem tul kellemes h mindrnnap latom... Raadasul iszonyu bunko lett (foleg velem) :'(
2013. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!