Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt nem lesz tartós a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

18L vagyok a barátom 24éves, lassan 3éve vagyunk együtt.

Szinte minden tökéletes köztünk, annyira, de annyira szeretem, mint még soha senkit. Ő az életem értelme. DE nem élvezem vele a szexet:S vannak olyan pillanatok, amikor egész jó vele, de nagy többségben nem:( és ez annyira bánt, mert hazudnom kell neki, hogy élvezem, pedig abszolút nem...Miért van ez? Mit tehetnék, hogy változzak?


2011. okt. 29. 21:40
1 2
 1/12 Hotshot ***** válasza:
33%
Szóval ő volt 21 amikor te 15?
2011. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen
2011. okt. 29. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Azzal fogod tönkre tenni, hogy hazudsz neki, mert Ő tisztában van így azzal, hogy minden OK. Meg lehet vele szépen beszélni, hogy neked mi lenne a jó, mire van szükséged. A szex is kompromisszumokon alapszik. Azt semmi esetre se mondd meg neki, hogy eddig nem volt neked olyan jó, mert (ezt most vicc nélkül mondom) pszichésen kihathat a párodra, elfogja majd a bizonyítási kényszer, ami általában görcsös megoldásokhoz vezet.
2011. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Légy őszinte. Mondd meg neki, hogy nem élvezed. Így végig tudjátok gondolni, hogy hol a hiba, ezen pedig már lehet segíteni. Viszont föl fogja őrölni a kapcsolatotokat, ha folyamatosan áltatod.
2011. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Félek, hogy haragudni fog rám, meg csalódott lesz és azt mondja, hogy akkor menjek másik pasihoz. Én meg ezt nem akarom, mert nagyon szeretem.
2011. okt. 30. 07:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon hulye voltal, hogy nem szoltal eddig. Ez igy senkinek nem volt jo.

Legyen eszed s legalabb szoljal kovetkezo alkalommal mikor talalkoztok.

Amint mar valaki mondta nem lenne jo reszletesen belemenni abba hogy surun nem volt jo. Egyszeruen mond el mi a gond, mit szeretnel, hogyan szeretnel. Ha kerdezi miota van, megmondod hogy egy ideje.

Nem kell ilyen kis hulye butus libus lenni.

2011. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ahha értem. Nekem nem maga az a rossz h nem élvezem, hanem az h hazudnom kell neki :( mert mindennél jobban szeretem
2011. okt. 30. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:

és ezt mérnem lehet neki elmondani? na ezér nem kezdenék kis tinivel...

mondd el neki hogy mivan, ha szeret nem fog megharagudni, ne legyél már ilyen buta...

én azzal kezdtem a kapcsolatom hogy tisztáztuk hogy ha valami nem tetszik akkor szólás van mert különben csak halmozódnak a sérelmek és nemtudunk rajta javítani. bármi probléma van meg kell beszélni és közösen lehet rajta javitani, ha meg olyan nagy probléma hogy a kapcsolat is rámegy, akkor rámenne később is, csak lenne előtte 1-2 év szenvedés fölöslegesen, amikor ugyis a felszinre kerül.

miért kell mindig összezagyválni a dolgokat a lányoknak, egyenesen nyiltan kell beszélni és kész. őszinteség és bizalom nélkül lószart sem ér az egész!

2011. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki azt hogy ő téged mindig kielégít a kezével vagy a szájával és akkor utána szexeltek!


És mond el neki hogy eddig mi nem volt jó!

2011. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért, nem mondtam el eddig neki nyíltan, mert ismerem.

Már voltak olyanok, hogy célozgattam rá és ő megsértődött és azt mondta, hogy akkor keressek magamnak olyan pasit aki megfelel nekem...

és akkor még a nők a hisztisek...

2011. nov. 1. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!