Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha komoly kapcsolatot szeretnétek a már általatok több-kevésbe ismert fiúk között néztek szét, vagy buliba, és hasonló helyeken keresgéltek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én személy szerint az egyik legjobb haverommal jöttem össze,és így jobb volt,mert ismertem már őt,ezért egy nagyobb biztonságérzetet nyújtott nekem az,hogy már egy éve ismertük egymást,és tudtuk az alapdolgokat a másikról.Szóval én például jobban el tudok képzelni hosszabb kapcsolatot olyasvalakivel,akit már ismerek egy ideje.
2011. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én inkább ismeretleneket keresek. :) Általában a fiú ismerőseim a barátaim, és nem áldoznám föl a baráti viszonyt egy párkapcsolatért.
2011. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
hát ha már minden tesóm megvolt akkor lenézek a pincébe és megbaszok egy hullát. ott tárolom őket.
2011. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Valaki mondja el, mi az hogy feláldoz egy baráti viszonyt egy kapcsolatért?

A kapcsolatban is van valamiféle barátsághoz hasonló bizalom, tisztelet a másik iránt, nem?

2012. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az elözö nek. Ha tegyük fel az egyik legjobb barátoddal pld 3-4 év barátság után elkezdtek járni és te egyre joban bele szeretsz aztan ö szakit veled valamiért. Ne mond már hogy utána ugyan ojan baráti viszony lene mint régen, És lehet barát ként nem tunik fel valmi hibája mert te arol nem tudhatsz de ha jártok lehet hogy utána már roppant zavaró lesz
2012. szept. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen sose volt. Civilizált emberek normális viszonyban tudnak maradni az elválás után is...elvégre szerették egymást, vagy mi.
2012. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, környezetben inkább, bár ott sem.. Vagyis olyanokat akiket több éve ismerek, azokat nem is nézem olyan szemmel. De buliban? Azt is buli válogatja, de a mostani "trend" alapján a legtöbb buliban swagyolo "jo csaj vagy tomnelek, aztan csao ikszdedede" értelmi szintű srácok vannak. Persze nagy tisztelet a kivételnek, ez csak az én tapasztalatom
2014. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Soha ne keresd a szerelmet! Jön az majd magától ugyis :) Én is többszöri csalódás utána de nemrég megtaláltam a szerelmet. Persze ismerkedni kell de ne keresd.
2014. jún. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. 8-asnak igaza van!

A szerelem egy olyan dolog ami mindig onnan jön ahonnan a legkevésbé várnád. Egyszerűen megdöbbentő tud lenni. Aztán mikor jön, nagy vihart kavar.

Tehát biztos van olyan lány aki keresgél, nem tudom, de nem kell. Anélkül sokkal jobb. :D

2014. jún. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább az ismert fiúk közt nézek szét.Nem buliban, oda általában nem hosszú távú kapcsolat miatt járnak az emberek. Bár az is elképzelhető, hogy van olyan, aki buliban ismerte meg a párját.
2016. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!