Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt mire véljem? Eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire véljem? Eléggé zavaros a csaj viselkedése.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, akit már pár hónapja ismerek, de eddig csak köszöntünk egymásnak, semmi több. Aztán volt egy közös buli, amin egész jól egymásba gabalyodtunk... (értsd, órákig egymással táncoltunk, majd szintén órákig csókolóztunk) Másnap reggel találkoztunk, egy fél órára, tökre boldognak tűnt, látszott rajta hogy nem bánta meg a történteket, megint smárolgattunk, majd két nap múlva úgymond randiztunk is, elmentünk sétálni, beszélgetni, zenét hallgatni, csók, simi... Azt hittem hogy tök happy minden aztán az érdekes dolog szintén két nap múlva történt, megint találkoztunk egyet beszélgetni, csak szimplán meg akartam fogni a kezét, erre... "jaaj figyu azt akarom mondani hogy..." A lényeg valami olyasmi, hogy nem akar most ilyen komoly kapcsolatot hogy alig ismerjük egymást blabla... eléggé lefagytam, totál meglepett ez a kirohanása... valami olyasmit mondtam hogy jóó okéé persze, ismerkedjünk egyelőre... és még kb fél-egy óráig tök jól elbeszélgettünk.

Szóval tényleg nem tudom mire vélni ezeket a dolgokat, az első két találkozás tök jól sikerült, alig tudtunk a randi végén elválni egymástól a csókok közepette...

Először azt gondoltam, hogy tényleg nem akarja elsietni a dolgokat, de aztán volt megint egy közös buli, ahol meg mintha észre se venne, szinte menekült előlem...


Szóval aki nálam jobban ismeri a női lélek rejtelmeit (bizonyára sokan vannak...), vagy esetleg nőből van, az segítsen:)

Köszönöm!


2011. okt. 29. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennek ezer egy oka lehet. (Férfiaknál is van ilyen, keres, randi, vidámság 1x, 2x, 3x, aztán hírzárlat. Ember érdeklődik.. Válasz: "bocsi, most ez meg az van.. majd hívlak". Aztán soha többé nem hallasz felőle. Csak azért mondom, mert ez nem feltétlen a női lélek rejtelme.) Ilyenkor én arra szoktam gondolni, hogy az illető több vasat tart a tűzben, illetve nem is volt független - egyszóval összemelegedett menet közben valaki mással. Nála is lehet, hogy pl. csak összeveszett a pasijával, így elment bulizni, ott összejött veled, még a randikig is elment, aztán addigra kibékült az emberével.
2011. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Barátja nincs, ezt biztosan tudom. (nem, nem a facebook a forrás:D)
2011. okt. 30. 17:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.. akkor is elképzelhető, hogy képbe jött valaki más, aki jobban felkeltette az érdeklődését. Legalábbis ekkora ölelkezések, csókolózások után nehezen tudom elképzelni, hogy valaki kitalálja, hogy "lassítsunk", ráadásul utána észre sem vesz, szinte menekül. Vagy talált benned valamit/hallott rólad valamit, amitől kiábrándult. Közös ismerős nincs, aki tudna valami biztosat, hogy mégis mi baja a lánynak?
2011. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát van egy barátnője, akkor őt majd megkérdezem...


Amúgy köszi a válaszaidat:)

2011. okt. 30. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit.:)

Nagyon sajnálom az ilyen szituációkat, mikor az ember úgy érzi alakul valami, a másik meg ilyen sunyin eloldalog, ráadásul tetteivel egyáltalán nem érzékeltette, hogy neki ez nem pálya.

Majd írd meg mi volt!

2011. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na megkérdeztem a barátnőjét :P Azt mondta hogy szerinte "az időpont alkalmatlan neki", vagyis elvileg mostanában már volt egy elég komoly kapcsolata, és nem vágyik egyelőre még egyre... plusz a "nem benned van a hiba" sz*rság... ja meg ő úgy tudja, hogy "megbeszéltÜK" a csajjal, hogy nem akarUNK komoly kapcsolatot...

Na mindegy, ez már kezd kicsit komplikálttá válni számomra... Szóval hagyom a fenébe.

Neked pedig mégegyszer köszi :)

2011. okt. 31. 23:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pff.. hát nem tudom, hogy az ilyen "nem akarok még komoly kapcsolatot" emberkék miért melegednek össze többször is valakivel? Jó, még a buli heve elnézhető lett volna, de ha már randira is elmegy.. előbb nem jut ez az eszébe?!

Na mindegy. Fog ez még sírni utánad.:)

2011. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Fog ez még sírni utánad"

hah, ez jó :D

2011. nov. 1. 13:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak ez lehet az oka, hogy más is van neki, hanem túl sok(K) vagy neki. Nálam is nyomult anno egy srác, helyes is volt, minden rendben lett volna, de tapadt rám mint egy pióca, a végén már én is menekültem előle.
2014. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az, hogy még a barátnőjét is nyaggatod, nálam már a tiltó listás kategóriába kerülnél. :d Csak egy őrült nem bír kivárni. Tapadsz ez a te bajod.
2014. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!