Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlsúlyos vagyok, mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos vagyok, mindenki csak barátnak tekint. Hogy vagytok ezzel lányok? Lent

Figyelt kérdés

Túlsúlyos fiúnak is lehet párja? HA úgy vannak vele, hogyha már túlsúlyos oda se megyek? Velem így vannak. Osztálytársaim így voltak velem, de mivel minden nap találkozunk szinte az összes lánnyal legjobb barátok vagyunk.. Elmondanak nekem mindent meg minden.. Volt olyan, hogy valakinek 15 éves korába volt barátnője, úgy hogy 'kövér' volt?

Köszönöm a válaszokat.

15/F


2011. okt. 30. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, igen, azt néztem eygszer hogy egy 17 éves srác, aki .. oké , jófej volt, a légynek se ártana, de mégis tekintélytparancsoló, de mégis , úgy nézett ki mint egy labda.... Nah olyan jó bője volt hogy csak tátottam a számat, tehát nagyon sokat számítanak a tulajdonságaid is és a személyiséged, lehet barátnőd így is, de most megmondom hogy nem lesz! (egyenlőre) Mivel ahogy a jól bevált mondás is tartja "külső megfog, belső megtart" - persze nem minden esetben ez érvényesül, de az esetek 95%-ában igen! Azt javaslom neked, hogy menj el szépen kondizni, a testalkatod ezekszerint pont megfelelő , lehet rá szépen izmot építeni, én is kb. 15 éves koromban elégeltem meg hogy túlsúlyos vagyok és fél év kondi+futással 20 kilót fogytam, hamarabb mint gondoltam volna! Tedd ezt, hidd el nem fogod megbánni, minden fejben dől el, ha úgy gondolod nem fog menni akkor nem is fog, ha elszánod magad, akkor észre sem veszed, és te vagy a legjobb csávó a suliban! Tegyél meg nekem, vagyis magadnak ennyit!! Fél év! NEm sok idő! ha nincs pénz kondira, akkor nyugodtan fekvőzhetsz meg guggolhetsz otthon! 16/F
2011. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még nem késő tenni ellene! irány a konditerem, önsajnálat helyett kiváló lenne! ha most elkezdesz edzeni 20 éves korodra tökéletes kockahasú tested lehetne amiért a sok pi*csa széttenné a lábát...
2011. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Amazing ***** válasza:

Figyi, nem minden a külső.

Én egy zsírdisznó vagyok (180 cm/121 Kg), de olyan nőm van, hogy én még a haverjaim is csodálkoznak, hogy nekem hogy jött össze ilyen jó nő.

Ha kedves vagy, magabiztos, vicces, törődő, és tudsz komoly is lenni, akkor eléggé valószínű lesz barátnőd, csak türelem.

15 vagy, nem maradtál le semmiről.

2011. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az én barátom is husis mondjuk most elkezdett edzeni, de én egyszerűen imádom úgy ahogy van.. :)) benne az fogott meg amilyen ő, vicces kedves és megértő :)) Hidd el nem az a legfontosabb :))

16/L

2011. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 187cm/100kg körül mozgok általában... Jó nem vagyok egy kisgömböc, de van sörhasam, meg egy kis sörcsöcsöm is az izom mellett és mégis imádnak a csajok. Nem az számít, ill. nem Csak az számít, hogy nézel ki, hanem hogy milyen önképet alakítasz ki magadról, és hogy hogy állsz a csajokhoz ;)

20/F

2011. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!