Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez igazi szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igazi szerelem?

Figyelt kérdés
a lányom és a vőlegénye foci meccsre mentek , a fiú haverjánál nem jutott hely az autóba,mármint a haverja autójába. Ezért a lányom egyedül ment a vonaton egy sportcsarnokhoz amiről azt sem tudta ,hol van!a vőlegénye a haverjaival mentek a meccsre , és a lányomat a sportcsarnok ajtajában várta a vőlegénye!Az internetről nézte meg a lányom,hogy merre kell menni! Nem együtt kellett volna menniük? Ez a modern szerelem? rosszul látom,hogy itt nincs szó szerelemről?Én szeretem a vőnek valót,de ez nekem is fájt!
2011. okt. 31. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
hát, szerintem ilyet nem csinálunk, ha szeretjük a másikat.. ez egy nagyon durva dolog volt tőle.
2011. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Le merném fogadni, hogy a lánya ajánlotta fel nekik, hogy akkor o megy el vonatal.

Nekem ez ilyen formában tortént meg: Haveromnak szerveztuk a szulinapi buliját (a barátnoje meg én). A sok telefonálgatás, rendezés után kiderult, hogy egy hellye kevesebb lesz. Erre a csaj kijelentette, hogy akkor o nem megy el, hogy nekunk jo legyen. Na akkor meg tudtam volna fojtani. Az lett a vége (telefonálgatások, intézgetések után) hogy szeretem még egy fuvart.

Szerintem a maga lánya is csak drámázni akart. De ha már jegyesek, akkor ez egy nagyon kis probléma lehet.

2011. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akart drámázni a lány. Mivel nem látott más megoldást, és hülyén jött volna ki, ha valaki a srác baráti társaságából megy külön, mikor ő a társasághoz tartozik, nem úgy mint a lány. Szerintem normális, rendes dolog volt, hogy felajánlotta, hogy külön megy, viszont a vőlegénynek vele kellett volna mennie. Ettől még lehet szerelem, mindenki tévedhet egy kicsit.
2011. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah, szerintem is inkább neked van igazad. (második)
2011. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem a srácnak is vele kellett volna mennie,mert a szerelemhez ezek a fáradságos dolgok is hozzá tartoznak!Persze nem merem megkérdezni miért nem ment vele!Majd elfelejtsük!Csak mikorhasonló helyzet volt,ráparancsolt,a vejemnek való,hogy menjen vele a lányom.Most akkor mivan?
2011. nov. 1. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a maga fiatalkorában ilyen dolgok határozták meg a szerelmet, de mostanság más lett a világ. Szerintem szeretik egymást, ez csak egy kis botlás volt.
2011. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lány majd később rádöbben, hogy óriási hiba volt ezt a fiút választani. Talán már rá is döbbent.
2014. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!