Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú, amíg nem az övé a lány, addig sms-ekkel bombázza, folyton teremti a kapcsolatot, ahogy megtörtént a csók, már rögtön csökken az érdeklődés?

Figyelt kérdés
Kb. 6 éve valahogy nem ez volt, most meg egyre gyakrabban ezt tapasztalom... Mi van a világgal??? Kifogott halat már nem kell etetni, vagy mi?? Iszonyú érzés tud lenni, vagy csak én vonzom az ilyen fiúkat?? (27/L)
2011. okt. 31. 12:58
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem csak addig érdekes a dolog amig meg nem kapnak,fűt-fát igérgetnek.De szerintem ez a lányoknál is így van.
2011. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nálam nem... Én nem azért teremtek kapcsolatot, hogy hülyítsem a másikat, hanem, hogy szeressem... Csak valahogy mást kapok mindig és nem értem.. Megőrült a világ..
2011. okt. 31. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet mondjuk én még fiatal vagyok.Mindig a nehezen megkapható kell, de az is csak addig amíg megnem kapják.KEvés pasi tud leragadni egy lánynál.Én azt tapasztaltam eddig, h lehetek akármennyire kedves,odaadó, persze az elején nehezen kapható,egy idő után a pasik rájönnek arra h még fiatalok egy kapcsolathoz,újra vágynak.Pedig 20on fölüli pasikról van szó:S

PErsze van kivétel,csak azok messziről elkerülnek.

2011. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezek szerint nem csak én érzem így... De én már kezdek belefáradni ebbe az örökös harcba, hogy hogy taktikázz, hogy nehezen kapható legyél, mert az se jó mindig... Örökké csak taktikázni, megcsömörlöttem már... Lassan már úgy vagyok, hogy inkább egyedül, mint azt figyelni, hogy ki és miért nem keres, pedig amúgy együtt járunk és vajon mikor közli, hogy kevés vagy neki... Fura egy világ.
2011. okt. 31. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok, az elején bombázott sms-ekkel mikor láthat, 2 naponta jött, ez így ment másfél hónapig, aztán azóta úgy kell taktikázgatnom, hogy jöjjön... :( Ez így megy lassan 8 hónapja. Persze, ha érzi, hogy már szorul a hurok, egyből jönne magától...
2011. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt ez mindig így... Nekem már hányingerem van az egésztől... Újra eljátszani folyton, hogy mindig ugyan az legyen a vége... Csak tudnám, hogy mit csinálok rosszul...
2011. okt. 31. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert akkor hamar hozzászoknál a jóhoz és a későbbiekben is elvárnád.
2011. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"A kifogott halat már nem kell etetni."
2011. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!