Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér lány átlagos testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lány átlagos testalkatú fiúval. Mennyire gáz? (Képek, adatok lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ez nagyon gáz? Testesebb vagyok a barátomnál. Egész pontosan 10 kg-al vagyok nehezebb tőle, és kb 5 cm-el alacsonyabb is. Annyira rosszul érzem magam mellette, hogy mi van, ha az emberek megbámulnak minket. Nektek mi a véleményetek? Az én testalkatom kb iylen(picit vékonyabb combokkal):

[link]


Ő pedig tök átlagos testalkatú. Szerintetek szégyenkeznem kell mellette? :S:S Az azért elég gáz h a lány nehezebb meg testesebb mint a fiú.....

És szerintetek zavarja őt? Vagy akkor nem is járna velem? :/


2011. okt. 31. 14:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszed, hogy ez senkit sem érdekel? Ez egy tipikusan nők által generált probléma, ami amúgy nem létezik. Na meg ki nem szrja le az embereket, ha mégis megbámulnak? Úgyis elfelejtik két másodperc múlva...
2011. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

Az a szánalmas, aki megbámul.

Nem kell foglalkozni az olyan majmokkal, akik ebben élik ki magukat. Inkább sajnáld őket. Nekik nem adatott meg az eseménydús élet,ezért másokéba kell beleártaniuk magukat. (Bár én nem bírnám ki, hogy ne pofázzak be az ilyen bámulós f*szfejeknek :D )


Legyetek boldogok a pároddal és ne törődjetek senkivel :)

2011. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Az elsőnek totál igaza van! Egyrészt tényleg nem izgat senkit, hogy hány kiló megy ki javára, másrészt semmi közük hozzá, harmadrészt meg nehogy már érdekeljen, hogy mit gondol akárki is arról, hogy hogy néztek ki, ha van melletted egy srác, aki a kb 4 milliárd közül téged választott!
2011. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Az számít, hogy szeretitek e egymást. Én akkor látok szívesen egy párt, ha látszik rajtuk, hogy odavannak egymásért, és azt tartom gáznak, ha süt róluk, hogy csak divatból vagy megszokásból vannak együtt és hiányoznak az igazi érzelmek. Jó egy olyan párra nézni, ahol látszólag alakilag nem illenek össze a felek, de biztos lehet benne az ember, hogy szeretik egymást.

Úgyhogy ne foglalkozz ezzel a problémával, a barátod biztos, hogy szeret, és azért van Veled, és ez számít igazán, nem az, hogy mit gondolnak mások.

Ha pedig esetleg Te magad nem vagy megelégedve a testeddel, és szeretnél változtatni, az csak rajtad áll. De ha jól érzed így magad, akkor ne érdekeljen, mások mit gondolnak!

20/L

2011. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Női szemmel nézve is nagyon csinos vagy, ne frusztráld magad!


Ha ő büszkén végig megy veled kézen fogva az utcán, akkor te miért ne tennéd?

Láttad már Pierce Brosnan feleségét? Az egész világ előtt büszkén felvállalja, megvédi és nyíltan imádja.


Ne foglalkozz senkivel, csak vele!

2011. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Tudsz a fiúról képet?
2011. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

nem szeretnék róla feltenni ide képet, de kerestem hozzá hasonló testalkatú fiúról képet.

Na szóval tehát ő kb iylen: [link]

2011. okt. 31. 14:20
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Leszarjuk.

Sok boldogságot.

2011. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

1. Szerintem téged jobban zavar, mint bárki körülötted lévő idegent.

2. Ha normál testalkatú fiú melletted gáz, akkor szerinted mi az ideális amit az emberek szívesen látnának melletted? Ez nem úgy működik h sovány csak sovánnyal, kövér meg kövérrel, magas magassal stb.

3. Miért kéne szégyenkezni? Barátodat zavarja? Szeret téged? Akkor mi a gond? Hidd el h ha zavarná nem lenne veled.

4. Mindezt úgy írtam h 160 centi duci nő vagyok, párom pedig 197 centi és nagyon sovány. De ha csak arról van szó h zavar a testsúlyod akkor, kezdj el tenni érte, de az h mit gondolnak (bár szerintem senki nem gondol semmit ballagtok az utcán) ne érdekeljen.


22N

2011. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez senkit sem érdekel amíg jól érzitek magatokat egymással.

Ha zavarná, NEM LENNE A PASID.

2011. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!