Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így, miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már 2.osztályos korom óta tetszik.Most 6.osztályos vagyok,és azóta is oda vagyok érte.

Ő viszont hol kedves és vicces,hol pedig gonosz és kötekedő.

Van,hogy egészen jól elbeszélgettünk,de akkor elsétál mellettük mondjuk a két legjobb barátnőm az osztályunk legszebb lányai és kész,onnantól egyszerűen elviselhetetlen lesz.

Észrevettem,hogy elég sokszor néz engem,de volt,hogy rákérdeztem,hogy miért néz amikor ő egy egyszerű : Azt se tom,h hol ülsz! - kifejezéssel,elintézte.


Másrészről az egyik legjobb barátnőm volt fiúja.

talán még ő szereti,és nekem semmi esélyem?

Miért viselkedik így,vagyis ilyen félreérthetően?


12/L

Előre is köszönöm azoknak akik normálisan válaszolnak,és nem a tipikus "Jaj egy 12 éves" szöveggel kezdik.

Thank you =)


2011. okt. 31. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipikus meg akarom dugni téma... Átnéz rajtad, hogy bosszantson. Bár nem tudom, de az én időmben 12 évesen a tazo meg a yugioh vagy mi a baj volt a sláger, nem pedig, hogy hogy néz rám egy suttyó
2011. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már bocsi,de te normális vagy ?

Esetleg ott lentebb a koromat is elolvastad..

Hát az agyam eldobom az ilyen,tapló emberektől..

2011. okt. 31. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsi virágszál valaki 12 évesen többgyermekes anya. Attól, hogy te hála istennek ilyen felfogással vagy (ugyanis sajnálatomra egyre kevesebb ilyen lány van), de a skac még simán témázhat.
2011. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de elkerülhetetlen a "jaj egy 12 éves" kezdés. Koncentrálj inkább a tanulásra, hogy egy értelmes, okos, és ne tucatcsaj legyél..
2011. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Höhh...ez nem igaz :)
2011. okt. 31. 19:58
 6/6 Kayona válasza:
Szerintem a fiú még vagy nem tudja kezelni a helyzetet, vagy nem érdekled igazán. De egyetértek azzal a hozzászólóval, aki azt írta, hogy még koncentrálj a tanulásra, bár természetesen tudom, ez nem ilyen egyszerű :) Szerintem nézegess más fiúkat, de csak mértékkel!
2011. nov. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!