Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára megyek barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára megyek barátnőm szüleihez. Ott is fogok aludni mivel messze laknak. Valszeg 3éjszakát. Azon gondolkodok kellene valami ajándék. Az Apa nem iszik alkoholt. Én olyan 1000-2000ft közti ötletes dologra gondoltam. Tipp?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ilyenkor szokás vinni valamit?

Barátom eddig ágyi poloskán és 15 kg saját termesztésű paradicsomon kívül mást nem hozott... :D

2011. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jo benyomást akarok tenni...:)
2011. okt. 31. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
A jó benyomást tartogasd a barátnődnek :)
2011. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen aranyos otlet. a lanynak is nagyon jol fog esni. az anyukanak vihetsz valami helyes kis viragot. ha az apa nem iszik alkoholt akkor vigyel mondjuk valami konyvet a hobbijarol ha pl szeret horgaszni. vagy ilyesmi. puhatolozz a lanynal h mit szeret az apuka :)
2011. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elsőnek mikor mentem barátnőmékhez én 1 üveg bort vittem és 1 szál fehér rózsát az anyukájának de ha az apja nem iszik alkoholt akkor nem tudom :)
2011. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
az én apukám sem iszik, ő mondjuk csokinak nagyon örül, anyukának meg virág. meg ha a te anyukád esetleg sütne valami finom süteményt, az is kedves dolog lenne.
2011. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Virágot a hölgytagoknak illik vinni. Ha van huga , vagy ott él a nagyi, akkor nekik is szoktak vinni, mert sértő, ha csak az anyuka kap.


A papának? Vihetsz egy üveg bort. Férfinak azt illik. Nem kell azt neki tudnia, hogy te tudod, ő nem iszik.


22/L

2011. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

fater: bérlet a nightklubba

muter: virág

2011. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!