Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire gondolt a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire gondolt a lány?

Figyelt kérdés

már 8 éve ismerem a lányt,mert áltanánosban az osztálytársam volt,nem voltunk olyan jóban ,köszöntünk egymásnak ,és annyi.

most ő kolégiumos ,és csak hétvégén jár haza, én szerelmes lettem belé ,és szerintem ő is belém, sokszor beszélünk faceén ,és megkérdezte ,h tetszik -e nekem vki ,én mondtam,h igen,ő tetsziik ,és erre mosolygott ,utána meg kérdeztem ,h én tetszek-e neki egy kicsit,és azt irta,h igen .utána hétvégente találkozgattunk ,jol elvoltunk :D

pár ét eltelt,és azt kérdezte,h szerelmes-e vagyok, modtam,h igen ,ő is zat mondta ,h szerelmes, kérdeztem ,h kibe, mire ő , valakibe, és utána irta,h na jó ,gondolod,evvel szeintem rám célzott,

kövi héten elhivtam sétálni,el is jött, és amikor hazakisértem megöleltük egymást ,és mondtam neki ,h szeretem, egy kicsit mosolygott, meg meg is lepődött, másnak megkérdeztem ,h lehet-e valami köztünk ,azt mondta ,h barátként kedvel meg szeret, de szerelemből egyenlőre nem szeret,


szerintetek várjak? vagy beszéljek vele?


bocsi a hibákért,siettem


köszönöm a válaszokat


2011. nov. 1. 16:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
1 honapja tart ez a találkozgatás, minden nap beszélünk szinte, szerintetek mit jelent ,hogy Egyenlőre nem szeret szerelemből?
2011. nov. 1. 16:13
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha szereted várj :D És tisztelet hogy elnézést kérsz a hibákért..
2011. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
szerintetek szeret? azért mondta,h egyenlore nem szeret szerlemből ,mert meglepődött, vagyy miért? amikor pár hete arra célozgatott chaten,h szerelmes?
2011. nov. 1. 16:16
 4/18 anonim ***** válasza:
Igazából én nem értek ehhez... ha esetleg szeret akkor mindegy hogy vársz e egy kicsit vele, ha meg mégsem akkor a többi lány ott lesz ugyanúgy máskor is :D
2011. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
vidd a szex fel a dolgot különben télleg csak barátként fog...
2011. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
lehet ,hogy ennyi idő aaltt (pár hét) nem alakult ki benne a szerelems,csak tetszem neki?
2011. nov. 1. 16:27
 7/18 anonim ***** válasza:
A szerelem nem alakul ki egyik napról a másikra, idő kell hozzá. Légy türelmes, jobb esetben egyik kapcsolat sem úgy indul, hogy fú de szerelmesek egymásba a felek. Ha még is így lenne az sokszor sajnos addig is tart, mert összetévesztették a szerelem érzését a fellángolással és amint a láng alább hagy valamelyik fél menekül.
2011. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat ,

utolso? és mit tegyek? ugyan ugy találkozgassak vele? meg beszélgessek?

2011. nov. 1. 16:39
 9/18 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok egy sráccal, jó mi idősebbek vagyunk és nekem van egy gyerekem. Szeret velem lenni, nem titkolja, de mondta hogy nehezen kezd kapcsolatba és nem tudja hogy készen áll e arra hogy ott a gyerek. Elfogadom az őszinteségét, találkozgatunk, kötetlenül. Vagy lesz valami vagy nem. Ugyanezt javaslom neked, találkozz vele, de ne kényszerítsd rá, hogy valljon szerelmet és te se tedd mert valószínűleg csak elijeszted.

26L

2011. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
oké,köszi a választ :D
2011. nov. 1. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!