Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl korai a családos élet 25 évesen?

Figyelt kérdés
25 vagyok van egy saját erőmből fizetett, berendezett, házam, normális autóm. 4 éve dolgozok és van egy 4 éves fiam, de unom a családi életet, és a barátnőm se szeretem már egy ideje. Ti mit tennétek a helyemben?:D (ja és 1-2 kaland is beugrik néha, állítólag nem nézek ki rosszul:D)
2011. nov. 1. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked az. Még nem nőtt be a fejed lágya.
2011. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen az. Próbálj több időt tölteni a pároddal és menjetek el együtt közös programokra.
2011. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak egy évvel vagyok idősebb....

Én a helyedben hátradőlnék és élvezném az életet!!!

2011. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha már ott a családod nem igen lehet ugrálni!! Igyekezz, hogy minél jobb életetek legyen és embereld meg magad!! Neked már nem szórakozni kell, hanem családot fenntartani!

Boldog Életet!

23N

2011. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Minél nagyobb a gyerek annál nehezebben dolgozza fel a válást és a szülei veszekedését, boldogtalanságát. Csak azért mondom mert szerintem te k*rvára csak magadra gondolsz... nem a gyerekedre, nem a párodra. 1-2 kaland, te most menőnek érzed magad tőle? boldog vagy, hogy megcsalod azt aki szeret és gyereket szült neked? ahhoz nagy bizalom kellett. szánalmas vagy. minél hamarabb megszabadulnak tőled, annál jobb lesz nekik. neked nem. mert kibulizod magad 1-2 év max és visszasírnád őket. csak már késő lesz. azzal hogy jól nézel ki semmire nem mész, mert értelmes nőnek nem ez számít. legfeljebb mutogatni leszel jó... de szeretni nem fognak.
2011. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked rohadt korai volt.Nem kellett volna ennyire korán gyereket vállalnotok,én még tuti nem állnék készen rá,most vagyok annyi idős,mint te,mikor a tiéd megszületett...sajnos tényleg a gyerek szívja meg ilyenkor,a bátyámék is korán házasodtak,korán jött a gyerek,aztán kb.ennyi idős volt ő is,mikor elváltak.Szeretem az unokahúgomat,de azért a jellemére kihatott a válás,mivel mindkét szülő próbálta überelni a másikat és tök elkényeztették.Szóval inkább próbáld meg helyrehozni a dolgokat,beszélgess a pároddal,mondd el neki,hogy úgy érzed,hogy valami nincs rendben és beszéljétek meg,hogy min kéne változtatni.Mit unsz annyira a családi életben?Azon kéne inkább változtatni,csináljatok programokat.
2011. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem az!Nem mindenkinek,de a leírásod alapján neked igen!

Nekem is az lenne...sztem 30 éves korom előtt nemfogok családot alapítani!


De nincs vissza út,a kisfiad mindig ott lesz az életedben akit el kell hogy láss!

2011. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!