Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ha akarna hozzánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ha akarna hozzánk költözhetne önszántából?

Figyelt kérdés
19 éves, a keresztszüleivel él, mert az édesapja elhagyta, az édesanyja pedig meghalt. Viszont nem érzi jól magát a keresztszüleinél, a keresztanyja nem is foglalkozik vele, a keresztapja meg egy állat. Nem mondta ugyan nekem, de szerintem már próbálta molesztálni is (legalábbis nekem ez az érzésem). Szegény emiatt nagyon sokat szenved, de sokat nem tud tenni. Én arra gondoltam, hogy ide költözhetne hozzánk. De ez sem lenne zökkenőmentes, mert a szüleim sznobok. Anyagilag jól állunk, tehát nem azzal lenne a gond, hanem tudom, hogy a szüleim nem fogadnák Őt be, mert Ő "csak egy egyszerű lány." Számomra nagyon is különleges, soha nem láttam még ennyire gyönyörű lányt, akinek számít a belső is, nem csak a külcsín. Ha a szüleim mégis megengednék, hogy ide költözzön annak lenne valami jogi akadálya szerintetek? 19 éves múlt, tehát már nagykorú. Ha esetleg a szüleim nem engedik meg, hogy ide költözzön, akkor ti milyen megoldást javasolnátok? Nekem megfordult már az is a fejemben, hogy eladom az autómat és veszek egy házat, ha a szüleim nem támogatnának minket. Vagy még az is megoldás lehetne, ha beköltöztetném egy szállodába, azt tudom fizetni én is.
2011. nov. 1. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"eladom az autómat és veszek egy házat"

Azt a kva milyen drága kocsi az, amiből házat lehet venni... O.o

De tessék, ez is egy megoldás. Különben, kérdezd meg szüleidet, biztos, hogy nemet mondanak majd, egyébként jogi akadálya nem lenne, mert nagykorú, azt csinál, amit akar.

2011. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

atyaisten ha ennyi pénzed van miét nem költöztök össze? ha szállodát tudnál fizetni akkor egy albérletet nem????

hogy egyeseknek micsoda problémájuk van, nem hiszem el....

2011. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Budapesten a hős utcában már 1-3 millióért is lehet venni lakást. 1,5-akár 2-3 szobásokig.

------durva környék----- fakabátok sem nagyon mennek arra.

2011. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért nem költözünk össze, mert nekem nincs pénzem, mivel minden a szüleimé. Albérlet szóba sem jöhet, nem fogom engedni, hogy egy szakadt albérletben lakjon, szenvedett már éppen eleget!
2011. nov. 1. 20:39
 5/17 anonim ***** válasza:

Hallod, miről beszélsz? Tök tuti albérletek vannak... O.o

Gondolom életedben nem láttál még albérletet, hogy ilyeneket mondasz. :D Van bútorozott is, faterom olyanba költözött annó átmenetileg, nagyon király kis lakás volt! Ismerősöm költözött nemrég albérletbe, ott meg olyan a kilátás, hogy besírsz. :) Ne béna albérletbe küld... És annyi... :D

2011. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

még igy sem értem... tegyük fel egy alap szálloda napi 5000,és ebben mondjuk még kaja sincs de legyen csak 5000 minden. az havi számolással már 150000Ft... egy albérlet nem tudok pontos adatokat de megvan 80bol az tuti.de egy jobb legyen 100.ha a csaj dolgozik is ráadásul akkor meg is oszlik a pénz. akkor is egyszerübb lenne albiba költözni. ha csak a kocsidban van a pénz és eladod, nem tom mennyiért d elegyen egy milla ha jobb kocsid van,akkor is el lehet éldegélni egy kis albiban. KETTEN. mert senki nem mondta hogy csak ö lakjon ott.


a lényeg. a szálloda egy személyre 150000. egy albi két személynek is csak 100. hol itt a probléma? vannak jobb albik is. akár egy kiado családi ház felsö szintje mittomén. keresni kell.

2011. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jó az "albi", nem vitatom, de akkor sem szeretném albérletbe költöztetni. Ahhoz, hogy szállodába lakhasson nem kell eladni a kocsimat, mert a szállodát ki tudom fizetni amúgy is, tehát nekem az tűnik a legideálisabbnak és ott semmire nem lesz gondja, az albérletben viszont mindent magának kell csinálnia.
2011. nov. 1. 20:49
 8/17 anonim ***** válasza:
de ha arra van pénzed h szállodába költöztesd, a francért nem költöztök össze valahol?
2011. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az elobb irtad h nincs penzed, akkor h fizetnel ki egy szallodat? Ha dolgozol is nem hiszem h 150-200ezret akarsz havi szinten a lanyra kolteni. Nem akarlak leszolni, de nagyon nem tudod mit mennyierz adnak ezen a vilagon.
2011. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mert annyi pénzem nincs. Ahhoz először is kell egy ház, a házba bútorok. Gondolom nem kell sorolni. A számlákat is fizetni kell valamiből.
2011. nov. 1. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!