Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 1hónapja szenvedek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1hónapja szenvedek és őrlődöm két pasi között, nem tudok egyedül dönteni, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
8hónapot voltam együtt a barátommal. Az elején boldog voltam, de aztán ellaposodott a kapcsolatunk a végén már úgy éreztem nem is szeret, és szinte kínszenvedés volt az utolsó pár hét, bár már sokat is veszekedtünk, próbálkozott némi változtatással, de nem éreztem hogy megérné vele maradni. Főleg mivel időközben megismertem egy másik srácot, sajnos őt csak interneten, mivel másik országban lakik, de tervezi hogy idejöjjön Magyarországra főleg miattam. Vele még nem találkoztam személyesen, de már beszéltünk sőt kameráztunk és olyan összhangban vagyunk mint soha senki mással,nagyon sokban hasonlítunk és mindig meghallgat és meg is tud vigasztalni bármi gondom is legyen. Így aztán szakítottam a barátommal pár hete, ki is borult ahogy arra számítottam. Viszont azóta szinte bármit megtenne hogy újra összejöjjek vele, iszonyatosan megváltozott nem tud elengedni és hihetetlenül aranyos lett és megértő, vagy 1000szer kért bocsánatot és ígérte meg hogy minden másképp lesz, és akárhányszor próbáltam nekem sem ment hogy azt mondjam nem érdekel többé. Viszont most nem tudok dönteni, mindketten végigszenvedték velem ezt a pár hetet mivel végig őrlődtem én is, de még mindig nem tudok dönteni. Az exemet nem tudom eldönteni hogy sajnálom vagy össze akarok-e vele újra jönni, a másik srác viszont túl ígéretesnek látszik, főleg hogy még nem is találkoztunk viszont arra még kellene várnom 1,5hónapot. De így, hogy az exem folyamatosan választ vár tőlem arra hogy összejövök e vele újra már nem bírom ezt a nyomást :/ Biztos választ csak akkor tudnék nekik adni ha mindkettőjükkel tudnék találkozni, mert ez így nem fair hogy egyikőjüknek úgy mond több esélye van mint a másiknak... Szerintetek ezt hogy intézzem el? Az exemet ne tudom csak úgy elhajtani főleg azok után amiket átélt miattam az utóbbi hetekben és még mindig kitart és remél, az új fiúhoz meg annyira vonzódom és szeretnék vele élőben is találkozni hogy sajnálnám ha hagynám ezt a lehetőséget elúszni.
2011. nov. 1. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
vennék egy adag kristálymetet,vénásan,cigibe vagy csak szippantva be és figyelném 15 órán keresztül hogyan mozog a fal
2011. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

ha ez kérdés,akkor már régen rossz.

bezsongtál az új f@szra a barátod háta mögött ügyködtél vele,szervezkedtél,te gerinctelen.

ha embernek vallod magad,akkor mond ezt el az exednek,ne sunyuld el,úgy könnyebb lesz,hogy mit is kell itt lépni,ha kell egyáltalán és nem leszel kirúgva a francba egy jó nagy pofon után...köp.


az meg,hogy úgy írsz erről,mintha te lennél itt valami nagy áldozat,ritka undorító.

2011. nov. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tothmesii ***** válasza:
53%
annyi a lényeg : a 2.at válaszd, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, azt választottad volna ;)
2011. nov. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem a régit válaszd. az ujat nem is ismered rendesen, és lehet az hogy ideön magyarországra csak egy hirtelen fellángolása volt. 1,5 hónap alatt simán megváltozhat.és akkor egyszer csak mind a ketten otthagynak és egyedül maradsz. 2. válaszoló: nemértem miért kell ennyire leugatni! tényleg nem a legjobb kérdés de attól még semmi közöd hozzá. szerintem.
2011. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
így van. ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nem szerettél volna bele a másodikba. válaszd a másodikat.
2011. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exedre nézve: simán lehet, hogy most hirtelen leesett a lóról, és csak kapálózik, később meg, ha újra összejöttök, újra megromlanak a dolgok. DE azt is gondold végig, miért veszekedtetek ennyit, mert ugyanennyire esélyes, hogy szakítás nélkül is megváltozott volna. A nők gyakori sajátossága, hogy nem akkor szólnak, amikor elkezdődik a baj, hanem amikor már hatalmas. Nem biztos, hogy azért veszekedett, mert nem szeretett, hanem volt valami, ami nem tetszett neki. Ha akkor leülsz vele ezekete megbeszélni, megkötitek a magatok kompromisszumait, lehet, hogy most olajozottabban mennek a dolgok.


Az új srácra nézve: nőj fel, könyörgöm! Nem lehet összhang közöttetek, ha nem találkoztatok még. Érzelmi válságban vagy, neki meg tudtál sírni. Az nem valós összhang, ha a megértésével érzelmeket vált ki a megtört lelkedből, ez csak egy kép, amit te képzelsz el róla. Annyira megéltem azt, amit a fickód, csak épp nem 8 hónap, hanem 8 év után, és nagyon jól tudom, hogy az esetemben megjelent harmadik fél azért volt annyira különleges, mert jókor volt jó helyen.


Összességében: a lényeg nem ott van, ahol keresed. Egyet érts meg: teljesen mindegy, mit döntesz, a másik eshetőség kimenetelét már nem fogod megtudni. A nők elképesztő hibája, hogy ilyenkor elkezdenek agyalni, bizonytalankodni, és azt várják, hogy valaki eldöntse helyettük, mert "mi van, ha nem jól döntök?". Hozd meg a döntésed, tartsd magad hozzá, és vállald is a felelősséget azért, ha nem jön össze, mert úgy sem fogod tudni, melyik út lett volna a jobb, erről ne is álmodozz. Ha beléptél egy komoly kapcsolatba, nőj is fel hozzá: dönts, majd vállald fel a döntésedet, mert itt ezt senki nem fogja helyetted megtenni.

2011. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy pár igaz az elöttem lévöben, de annyira ne legyél magad alatt.

Nekem is volt hasonló és igazából akárhogy is döntessz, valakinek nem lesz jó. Ha az exed tényleg szeret, meg kellene értenie a helyzetet. Beszélj vele a másikról akit megismertél és mond neki hogy meg szeretnéd ismerni.És ami fontos hogy SZEMÉLYESEN beszélj vele. Ez az online cucc csak bajt okoz.

Számold össze melyikben mit szeretsz és mi a hiba. És ha döntöttél, akkor nincs visszaút. Akkor mond meg. Felkészítelek, nem lesz álomfutás, de menni fog.

2011. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem olvastam el, amit írtál, de válaszd a 2.-at!
2015. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!