Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon érdekes a szitu:több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekes a szitu:több mint 2 éve vagyok együtt a párommal ő külföldön, én Magyarországon élek. Ő nem magyar. Mi a véleményetek egy ilyen pasiról? A lényeg alább található:

Figyelt kérdés
furcsa fotokat ( házassági fotoknak tűnő),és furcsa emaileket találtam az emailfiókjában amit elfelejtett bezárni .Egy üzenet amit a volt oroszországi barátnőjének írt lefordítva arról szólt kb hogy : ne aggódj,most már házas vagy,be vagy jelentve az itteni társadalombiztosítónál is, maradhatsz az EU-ban. Ezt az üzenetet 2008 tavaszán küldte a volt barátnőjének,én 2008 nyarától vagyok együtt a pasival.Mikor rákérdeztem (sok alkalommal),mindent tagadott hogy ő sosem volt házas stb.Aztán megkérdeztem egyik ismerősét,aki viszont azt állította hogy igenis elvette feleségül az orosz barátnőjét.Végül nagy nehezen mindent bevallott a barátom.Nos,kiderült az is ,pénzért vette el a hölgyeményt,akinek európai uniós dokumentumokra volt szüksége.A pasi 3 éve ámított engem,hogy ő velem képzeli el a közös jövőjét, el akar venni feleségül és gyerekeket szeretne.Őszintén ti mit gondoltok az ilyen pasiról?Ti az én helyemben vele maradnátok?Nagyon jó hogy nem ismertek minket személyesen,így pártatlanul mondhatjátok el a véleményeteket! :)
2011. nov. 2. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis.Menekülj.Többet ne találkozz vele.Gány alak.
2011. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha nincs ebben semmi rossz, miért titkolózott és tagadott a végsőkig?
2011. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek után nem tudnék megbízni benne, ergo otthagynám. :/


27/n

2011. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!