Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki, hogy "ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, hogy "ne szeressen ennyire"?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, ó az első "rendes" pasim, kedvelem és szeretek vele lenni, de én amúgy sem vagyok az a nagyon "szeretet kimutató típus". Jól esik, ha megölel, ha hozzábújhatok, ha telefonál, de néha már nagyon zavar, hogy egy pillanatra se engedi el a kezem, folyton simogat, én vagyok az első gondolata mindig, mindenben. Ez nekem így kicsit sok, főleg, hogy nem is ismerjük egymást valami régóta. Mit mondhatnék neki, hogy kicsit visszafogja magát?:( Nem akarom megbántani, mert látszik rajta, hogy őszintén teszi ezeket és tényleg fontos vagyok neki, de néha konkrétan úgy érzem, hogy megfojt ezzel a nagy szeretettel és ragaszkodással.
2011. nov. 2. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
ő az a fajta, te meg másik fajta. szerintem ezt vagy elfogadod, vagy nem. kérheted, hogy legyen kevésbé ragaszkodó, de ha az ember így szeret, akkor azon sokan nem változtathatsz szerintem:)
2011. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen tapadó, tolakodó emberek, de ez nem mindig a másik szeretete, hanem a saját egoizmusa, akarnoksága. Az ilyentől alkalomadtán nehéz szabadulni, akár bosszúra is képes.Azért ha ezt nem viseled, ne erősíts a kapcsolaton!
2011. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vannak végletes emberek... A baj ott kezdődik, ha olyan emerek jönnek össze, akiket zavar a párjuk ilyenmód ragaszkodása. Én is ilyen vagyok, nem szeretem ha az aurám állandóan be van töltve, mert úgy érzem megfulladok.

Mindenféleképpen beszélned kellene vele, mert így te soha nem fogod jól érezni magad ebben a kapcsolatban, és egyre jobban fog idegesíteni, és ez egy idő után a viselkedéseden is érződni fog.

Nem ismered még régóta, érdemes leülnötök beszélgetni, őszintén. Inkább most derüljenek ki dolgok, mint később. Ne mindig azt nézd, hogy mi jó másnak, hanem azt is, hogy mi jó neked. Nem leszel ezzel se önző, és még érzéketlen sem. Az állandó megalkuvás, "nem merem megmondani" felfogás benned okoz majd a későbbiekben egy állandó harcot. Nekem anyukám mindig azt mondja: Lányom, mindent meg lehet mondani, csak nem mindegy hogyan tálalod:)))

2011. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!