Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rá esély hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rá esély hogy újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom 2 hónap után,mert anyagi gondjai vannak,ami miatt rengeteget kell dolgoznia,így nem sok időnk volt találkozni,és szerinte ez így nem kapcsolat.


Azt mondta szeret és tudja hogy szenvedek ami miatt nem látom,ezért szakít és szeretné ha jóba maradnánk ,és hogy ez 1 megállapodás,nem töröl mindenki mindenkit.És ha úgy van akkor beszélget velem vagy ha nagyon ritkán van szabad ideje akkor 1-1 összefutás is szóba jöhet. Mert hogy nem tud semmit ígérni,mert amíg nem talál új munkahelyet jobb kereseti lehetőséggel,addig nem megy így.. és hogy nem tudja mennyi idő mire talál egy megfelelő állást,ahol lenne szabadideje is rám.


Én még mindig szeretem,nagyon hiányzik,elején még írt a szakítás után is,most nem hallok róla jó ideje semmit,de nem tartom jó ötletnek írni neki,elvégre ő szakított...


Mi lenne a helyes ebben a helyzetben? Várjak? Kérlek titeket csak normális válaszokat!


2011. nov. 2. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Drága ne legyél naív.Saját tapasztalatból mondom neked, hogy egy ilyen pasira nem éri meg várni.Azt se tudja mit akar,egy döntésképtelen tuskó.Jobb ha elfelejted.

Most gondold végig.Te,aki szerelmes vagy,szakítottál volna vele ez miatt?PErsze h nem.

A pasik barmok és gyávák.NEm merte a szemedbe mondani h vége,ezért ilyen kifogással jött.Tudom h fáj,de igaz.Komolyan velem is ez történt és sajnálom h akkor nekem senki nm adott ilyen tanácsot.Fogadd meg kérlek.

Csak azért irogatott h nyugtassa a lelkiismeretét.És mostmár persze h nem ír,mer ez nm mehet örökre így.De fogadjunk te meg azt hiszed h azért nem ír,mert h még ő is szeret és könnyebb neki h ha nem beszéltek..Nah ez nagy hülyeség,de bocs ha nem így van.

Lényeg h probálj túl lépni,túl rövid az élet ahoz h ilyen gyerekes,gyáva,döntésképtelen,férfitestbe bújt h*lye gyerekekre pazarolt.

2011. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keresd,elhagyott és az összefutás meg csak szex lenne,ha nincs neki épp más.Mi távkapcsolatban élünk a párommal,de eszünkbe sem jutott ezért szakítani,mert szeretjük egymást.Bár a ti kapcsolatotok még elég friss volt,szóval az is lehet,hogy csak nem akart jobban belebonyolodni a dologba.De akkor se keresd inkább...
2011. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi meglátásokat,tanácsokat :) Érdekes hogy mennyire 1 véleményen vagytok.Lehet benne v.mi. Én eddig ahány ismerősömnek ezt elmeséltem megosztott válaszokat kaptam,mert van aki magából indult ki,és neki sikerült újra összejönni,de én is ezen gondolkoztam,hogy ha szeretek v.kit akkor megpróbálom megoldani,nem elmenekülök a probléma elől. Elvégre a kevesebb találkozás is több mint a semmi...
2011. nov. 2. 20:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Várom az esetleges további meglátásokat! És köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. nov. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!