Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex volt a gond? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, nálam durván 8 évvel idősebb, jól indult a kapcsolat, de már az elején felmerültek kisebb nagyobb gondok. Most megszakadt a kapcsolat, egy elég kellemetlen "veszekedés" után. Ő még a volt kedvesét szereti, bár tudja, tisztában van vele, h neki már nem kell mégsem tudja elfejteni. Én egy 19 éves lány vagyok, szinte 0 szexuális tapasztalattal, a volt barátnője pedig 39 éves. Szval arra gondoltam, h itt a szex is gond volt, nem? Igazából fogalmam sincs, nem voltam soha elzárkózva semmitől, nem szégyenlősködtem, viszont az utolsó alkalommal(mikor elmondta a volt barátnős dolgot) nagyon bunkó voltam vele. Félre ne értsétek, nem a volt barátnő miatt, hisz azt csak a végén tudtam meg, hanem azért, mert másfél hónapja játszadozott velem, vagyis nem biztos, h játszott egyszerűen nem tudta a helyére rakni a dolgait. és lehet, h naivnak gondoltok, de nem gondolom, h kihasznált. Hiszen le sem feküdtem vele, az utolsó találkozásunkkor majdnem megtörtént a dolog, de én csak feküdtem ott mint egy darab fa, és vágtam a pofákat. Mindenesetre nekem hiányzik... és szeretem, mint embert. Nem vagyok szerelmes belé, ennyi idő alatt ez még nem alakult ki, de tudom, h ha együtt lettünk vna, imádta vna...mit tegyek? 1 hónapja nem beszélünk. Én másnap bocsánatot kértem tőle a viselkedésemért.
2011. nov. 2. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem neked való,te pedig nem neki.Lépj tovább!
2011. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Smartguy86 ***** válasza:

1. Talán a saját korosztályodban kéne körülnézned, és nem egy olyan palit összeszedni, aki már az előző kapcsolatában is képtelen volt bármiféle kommunikációra és konfliktusmegoldásra


2. Hogy lett volna a szex a baj? Hiszen csak egyszer került rá sor, akkor is pofákat vágtál. Mi is lehetett ebben olyan gáz? Nem értem...


3. Te még egy kislány vagy a szemében, akármit mondasz ("érettebb vagyok a koromnál" blabla). Ez meg is mutatkozott. Te nem vagy kíváncsi az ő játszmáira, ő nem kíváncsi a tiédekre. Ennyi volt.


4. Szerintem még te magad sem tudod, hogy mit akarsz. Először gondolkodj el rajta, hogy mik a céljaid, mit szeretnél elérni és csak utána kezdj bele bármibe.

2011. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt kifejtenéd? Mármint én elfogadom, h nem vagyunk együtt valók, de te ezt miből szűrted le?

Igazából a gond az, h nem beszéltük meg a gondjainkat. Ez az elsődleges dolog, amíg nem tudom, h ő mit gondol és nem beszéljük meg, semmi konzekvenciát nem tudok találni.

2011. nov. 2. 18:56
 4/11 Smartguy86 ***** válasza:

"h nem beszéltük meg a gondjainkat."

Szerintem ez elég egyértelmű. Ő még nem zárta le az előző kapcsolatát se. Talán a felesége volt az illető nő? Mert 39 éves volt a csaj. Ha nem volt a felesége, akkor meg azért egyértelmű, hogy ő egy éretlen kölyök még érzelmi téren. Te egy éretlen kölyök vagy érzelmi téren. Akkor meglepő, ha nem tudtok megbeszélni semmit? Mindenhez fel kell ám nőni!


Szerintem alap lenne, hogy egy ennyi idős palival már őszintén beszélj, na meg ő is veled. De úgy tűnik, valamiért ez nehezére esik...

2011. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: A szex dologban arra gondoltam, h talán, mert a volt barátnője többet tudott neki adni. Ami mindenféle szexuális kapcsolat nélkül tudható, hiszen valószínűleg egy 39 éves nőnek több élménye volt, mint egy 19 évesnek. Erre gondoltam...

Tudom, h nem egy jó konfliktus kezelő ember, de most emiatt dobjam sutba az egészet??!! Millió ember van, aki nem jó konfliktus kezelő.

Am. nem én, hanem ő kezdeményezte a kapcsolatot... én pedig vágyom egy megértő párra, és sztem 8 év nem a világ...

2011. nov. 2. 19:00
 6/11 Smartguy86 ***** válasza:
Akkor kezdd el te kezelni a konfliktusokat. Vedd rá, hogy mondja ki, amit érez. Ha komolyan gondolod, akkor menni fog. A szexet meg gyakorolni kell, az nem lesz jó egyből. De azért ha csak fekszel és meg se moccansz, az még tapasztalatlanul is kiábrándító. Valami fogalmad csak van róla, hogy mit kéne csinálni...
2011. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem a felesége volt, csak a barátnője, ráad. a munkatársa, és igazából csak kihasználta. Ő egy olyan nő, rámegy a fiatal munkatársaira.

Mindenesetre igazad van, teljes mértékben, be kell látnom. Gyerek vagyok még. Az meg, h ő mi...fogalmam sincs

2011. nov. 2. 19:02
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem érted, nem azzal volt gond, h nem tudom mit kell csinálni :D vagy, h nem visz magával a vágy vagy a hév. Sőt hidd el nagyon vágyom is rá, mert kicsit kezdem unni, h csak magamat szórakoztatom ilyen téren.

A gond az ő viselkedésével volt. Oké nagy vonalakban a történet: a munkahelyén ismerkedtünk meg, mert sok dolgom volt ott, és rengeteget jártam be. Ő megtudta, h kivagyok és bejelölt facen(tudom, persze nem ott kell ismerkedni...)és akkor megtudta, h mennyi idős vagyok, ő 2-3 évvel idősebbnek nézet. Érezhető volt a váltás, mikor rájött, h mennyi idős vagyok, másképp beszélt velem. Mégis sokat dumáltunk, majd elhívott randizni, elmondta mennyire tetszem neki. Második randin közölte, h nem akar kapcsolatot, mert, h vmiért neki nem megy. Gondoltam jólvan ennyi volt, nem keres többet..DE KERESETT áááá... találkozgattunk még , mert szerettem vele lenni. Aztán sokáig, ilyen se veled se nélküled volt a dolog, de sztem kötődött/kötődik hozzám. Sokszor megbántottam, mert azt mondta "túl őszinte" vele.

Ez részben arról szólt, h nem értettem, h mi a baja, h miért nem akar velem lenni, mikor mégis mindig velem van. Sokat piszkáltam vele, de nem mondta meg az őszintét, csak az utolsó alkalommal mondta meg, h a volt barátnője miatt ilyen. és, h nem képes rá, h új kapcsolatot kezdjen, hiába próbálja. A szívem megszakadt érte, mert láttam rajta, h ez szívből jön. Én meg bántottam szerencsétlent, bunkóztam vele, ezért volt másnap a bocsánatkérés.

2011. nov. 2. 19:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy ő csak egy kiutat keresett benned, hogy hátha ha újra elkezd csajozni, akkor majd az érzelmei elirányulnak a volt barátnőről. Ezért érezted azt amit, mert igazából még rohadtul nem áll(t) készen arra, hogy továbblépjen. Az a baj, hogy ezen te nem tudsz segíteni, ha te normális kapcsolatot akarsz vele, mert ő nem akar. Azért nem fogtok tudni kibékülni és megbeszélni ezt a dolgot, mert ő nem áll készen arra, hogy belebonyolódjon egy olyan dologba, amire érzelmileg nincs felkészülve. Ha normális, megértő és törődő pasit szeretnél, akkor lépj tovább és keress egy olyan pasit, aki érzelmileg nem kötődik máshoz.

Még megjegyezném, hogy a szex nem vezetett volna sehova, nem lett volna jobb a helyzet semmivel.


27/n

2011. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, de ő teljes mértékben tisztában van vele, h nem lesz újból kapcsolata azzal a nővel. És már több, mint egy éve szakítottak, azóta voltak barátnői, de senkivel nem jött össze a dolog. Tudom, h egy töketlen barom, egy nagy idióta, hiszen akikről tudok(volt barátnői) mind szépek, értelmesek voltak... De ők képesek voltak túllépni rajta, én viszont, megszerettem...
2011. nov. 4. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!