Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri egyutt maradni valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egyutt maradni valakivel szerelem nélkul? Vagy jobb az egészet lezárni?

Figyelt kérdés

1,6 éve vagyunk egyutt.

Tudom, hogy o szeret engem, meg minden. Sose nem csalna meg, minden nap jon hozzám..kb. mindent megadna értem.

De az én oldalamról valami nagyon hiányzik. Nem érzem azt amit kellene. Néha már kedvem sincs kimenni hozzá, inkább itthon lennék, vagy a barátaimmal.

De másrészt pedig orulok, hogy van nekem o. Orulok, hogy valakinek fontos vagyok, hogy van kihez hozzábújni ha szerethiányom van.


De viszont tudom, hogy nem vagyok szerelmes belé. Néha már úgy érzem, hogy nem fair, hogy vele vagyok. Máskor pedig úgy, hogy nagyon megbántanám, ha elhagynám.


Mi lenne a helyes? mit tennétek a helyemben?

17/L


2011. nov. 2. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ez olyan mint az Ezelbe Cengiz-Eysan kapcsolat.
2011. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 napietus ***** válasza:
100%

ha 37 lennél 3 gyerekkel és ésszerűen megoszthatatlan közös vagyonnal, azt mondanám, szokd meg az érzést.


de 17 vagy, ember :D nehogy már benne maradj egy ilyen lábvízben, csak mert kényelmes...sztem zárd le.


29/n

2011. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Huan001 ***** válasza:
25%
szerintem terhes vagy
2011. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

velem is ugyan ez volt egy éve. Csak úgy voltunk a barátommal de nem voltam szerelmes. Elkezdtem más fiúkkal barátkozni amire ő féltékeny lett, rossz irányba ment a kapcsolatunk és szétmentünk.

Jelenleg más a párom de ő vele sem dúl a lamúr. Se ő sem én nem vagyunk szerelmesek. Na ezzel a kapcsolattal mit csináljak? ÉS mellé úgy érzem, hogy kezdünk távolodni is egymástól...

2014. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, én is csak úgy elvoltam, nem voltam belé szerelmes, de szerettem és tiszteltem mert azt mondta szeret és tudtam hogy sosem lenne képes megcsalni. Ezért nem is akartam vele szakítani, mert nem bírtam volna elviselni azt hogy miattam szenved. Aztán munkaügyi okból távkapcsolattá vált hirtelen (ekkor már 2 éves volt a kapcsolatunk) az egész és ettől kezdve, lassan az az érzés tört rám, hogy bárcsak tenne valamit, amire azt mondhatnám, hogy legyen vége, és amikor 2,5 éves lett a kapcsolat kimondtam a szakítást, de az a fél év szinte szenvedés volt számomra.

Ne várd meg hogy odáig fajuljon mint az én esetemben.

Lehet hogy fájni fog neki, de inkább minél hamarabb vess véget ennek, fiatalok vagytok még előttetek az élet.

Mind2-en meg érdemeltek egy olyan társat, aki kellőképp viszonozza az érzéseit.

2015. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!