Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változtathatnék azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtathatnék azon hogy egy ideje (2-3 hónap) "nem tudom megkívánni" a barátomat, akivel másfél éve vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 21:10
 1/2 anc ***** válasza:
46%
Ha nem kívánod, valószínűleg már meguntad vagy őt vagy a vele való szexet. Próbáljátok meg feldobni valahogy, játékokkal, valami újítással. Ha így sem megy, szerintem szakíts vagy tartsatok szünetet, egy ideig járj más utakon. Talán elmúlt a szerelem, de az is lehet, egy kis kalandozás jót tenne. Bár nem írtad, hány éves vagy, másfél év sok idő :)
2011. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ezt a kérdést :O Ugyan így vagyok, szintén másfél év után.


Javaslom vezesd vissza magadban hogy miért is lehet ez az állapot. Tett-e valamit ellened. És ha kiderül a hiba, beszéljétek meg.(én tudom a hibánkat de egyenlőre még nem tudom, hogy beszéljem meg vele....)


Nálunk a sok vita nyomta rá a bélyegét a libidómra. Ráadásul mostanában úgy érzem, hogy mindent megteszek érte és ő nem viszonoz semmit szexuálisan. Ő kezdeményezi a szexet, de ritkán szeretkezünk. És orális szexet is csak ő kap. Nálam ez az oka hogy már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel a vele való szex :S :S Ennek ellenére szeretem csak most hullámvölgyben vagyok, és dühös vagyok rá.


Gondold végig hogy nálad mi a hiba, és ha értékesnek tartod a kapcsolatodat, akkor változtass!

2011. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!