Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ajándék neki?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátom elég távol lakik tőlem ezért gondoltam hogy majd csomagot küldök neki az ünnepekre. Nemrég említette hogy elhagyta a laposüvegét ezért vettem neki egyet és belegravíroztattam a nevét. De csak ilyen picike kulcstartó nagyon cuki. Egy feles ha belefér körülbelül vészhelyzetre ;)

Na meg mondta hogy steak-et kér de az romlandó - szóval végül kiegyeztünk egy tehénben. Így teszek a csomagba egy bocis kulcstartót :P

Na meg sütök nem hamar romló sütit (kibírja azt az egy esetleg kettő szállítási napot) ami a kedvence. És készítek Photosoppal egy masszázskupont amit nálam lehet beváltani :P

Fiúk szerintetek örülni fog neki?

17/L


2011. nov. 2. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék :D 15/F
2011. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék:D
2011. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Héééééj te már ugyanezt irtad válaszban!!!
2011. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hidd el nem ugyan az az 1. és a 2. válaszoló :) 2. voltam

hidd el vagy ne hidd nem izgat

2011. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az ugyanezt írtam válaszba az nekem szólt :D válaszoltam egy kérdésbe hogy mi jó ajándéknak :P és ugyanezt kérdésbe foglaltam :D
2011. nov. 2. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
-,- jujjjjjj eldobom a f@szom :D
2011. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!