Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret úgyis visszajön. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret úgyis visszajön. De mindkét fél így van vele, és semmit se történik. Nem igaz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 14:22
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Aki egyszer elment, az nem szeret. Ennyi.
2011. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy igaz-e?
2011. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy mindkét fél ezen az álláson van. Szóval várják egymást. És semmi se fog történni. Nem igaz?
2011. nov. 3. 14:24
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Drága! Szerinted egy olyan kapcsolatban, ahol a két fél szereti egymást, ott előfordul hogy valaki csak úgy se szó se beszéd lelép? Ne legyél naiv. Ez egy hülyeség. Ilyen nincsen. Ezt azok szeretik hangoztatni, akiket már otthagytak. Ezzel nyugtatják magukat. De a lényegen ez nem változtat. Aki szeret, az nem megy el! Ha meg mindkét fél úgy van vele, hogy inkább a másik jöjjön vissza, akkor meg még inkább megkérdezem: Szerette egyáltalán az a két ember egymást???
2011. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így van. Aki szeret, el sem megy.
2011. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mazochistáknak főleg! ha szereti egymást a két fél, és őszintén, akkor minek játszani a nagy mea culpát? ugyanmár...
2011. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LadyLee ***** válasza:
53%

Hát én léptem már le úgy, hogy valójában odavoltam az illetőért. Sőt, ezt többször is megtettem. Persze nem minden szó nélkül.


És hát vártam epekedve, hogy visszajön-e. Aki nem jött vissza, az aztán úgyis kiderült, hogy sosem szeretett igazán. Aki mégis, az pedig visszajött. Persze ha egy hozzám hasonló vehemenciájú emberrel hozna össze a sors, akkor gondban lennék és fennállna a fenti probléma. De akkor meg - ha valóban az van megírva a nagykönyvben - valószínűleg a véltetlen úgyis összehozna minket megint.

2011. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En otthagytam azt akit mindennel jobban szerettem, es meg szeretek is, de azert mert megcsalt. a masik novel minden kapcsolatot megszakitott rogton, ha par nap szex kapcsolatnak nevezheto. o vissza akar azota is terni hozzam, de en elmentem.pedig meg mindig szeretem. hogy is van ez? en szeretem es otthagytam, de azert mert megcsalt de o vissza akar kapni. es neha csend van es nem keres,probal belenyugodni, de aztan ujra felbukkan es engem akar.

ne elj szabalyok szerint, es ne vard hogy visszajon mert szeretitek egymast. ha szereted akkor miert nem keresed fel ot????

ez egy hulye szabaly..

csak abban az egy esetben hiszek benne, ha a sors beleszol..

en szeretem ot, lehet o is engem, ezt csak o tudja, megis elkepzelheto, hogy mi mar sosem leszunk egyutt.

2011. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LadyLee ***** válasza:
Ja, egyetértek az előttem szólóval - szabálynak tényleg nem jó - az a saját hülyeségem, hogy ennek ellenére el szoktam követni.
2011. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jogos utolsó előtti! Most elgondolkodatattál. Bár bukó számomra nincs, ha azt mondja hogy nem is akarja folytatni. Mindketten hibáztunk szerintem.
2011. nov. 4. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!