Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány/nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány/nő, aki párjának karácsonyra kártyákat/kuponokat adott, amiken különböző dolgok voltak és párja beválthatta? Miket írtatok rá a kuponokra?

Figyelt kérdés
Mennyire vált be az ötlet? Örült neki párotok vagy nem? Ki hogy csinálta? Minden részlet érdekel! Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. nov. 3. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk volt többször és teljesen hétköznapi dolgokat írtunk rá, mondjuk nem karácsonyra adtuk, hanem csak úgy, de mindketten készítettünk a másiknak.
2011. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már készítettem a páromnak,de őszintén szólva nálunk nem vált be,kb a kupon fele megmaradt,mert egyszerűen elfelejtettük.Lehet hogy én nem jó dolgokat írtam rá és azért,volt pl kávéfőzés, különféle masszázs,puszi az általa választott helyre,egy napos kényeztetés meg ilyenek.

De ezek nálunk kupon nélkül is megvannak bármikor.

Szóval ha ilyet csinálsz szerintem tényleg extra,különleges dolgokat kell kitalálni amit ráírsz.

2011. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eszta41 ***** válasza:

Erről még nem hallottam, és eszembe sem jutott ilyen. Ez az ötlet szuper!!!

Sajnálom, hogy értelmes dologgal nem tudok hozzászólni, de olvasni mindenképpen visszajövök!

2011. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!