Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok se jóképű, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok se jóképű, se gazdag, se nagydumás, mégis olyan barátnőm van, hogy ihaj! Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Írtam kifejtést, amiben le van írva a mindenség, de baromi hosszú lett, úgyhogy először tesztelésre bocsátom a dolgot: magyarázzátok meg, hogy miért vagyok foglalt, amikor elvileg nem szabadna annak lennem.

A kérdés két fő indítéka a kíváncsiság és a bátorítás. A kifejtésben majd benne lesz minden.


20/F


2011. nov. 3. 19:38
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Nekem is volt olyan csajom, hogy ihajj, ráadásul több mint 2 évig.

Egyszerüen megszerette azt aki vagyok.

2011. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan belső értékeid vannak vagy vak a barátnőd esetleg vak és hülye.

Várom a kifejtést.

2011. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
55%
Az az igazság,hogy mindenben rettentő nagy király vagy.
2011. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokakkal ellentétben nem a külsőségek érdeklik!!!
2011. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg olyan belső értékeid vannak, amelyek vonzóak annak a lánynak és nagyon jól érzi magát veled. Bizonyára egy úriember vagy, aki udvarol neki és a tenyerén hordja őt.


Vagy olyat tudsz az ágyban, amit senki más nem adott meg neki azelőtt :) (bocs ezt nem hagyhattam ki)

2011. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
93%
Hát néha a nők is tévednek :) ne legyél eltelve magadtól, semmi sem tart örökké :D
2011. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy ezt mondom de TE HÜLYE VAGY!!! :D

Ha a lány téged választott sok más közül pasi ... pont TÉGED... annak oka volt/van :D

Ahelyett hogy ilyen hülyeségeket kérdeznél inkább örülj neki hogy veled van :D becsüld meg, és tegyél meg mindent érte hogy ez az állapot fenn maradjon és sokáig legyetek együtt... :D

2011. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim válasza:
100%
Eben a világban vanak olyan nők még akik nem a pénzre nem a jóképüségre buknak hanem a belső re
2011. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Ja, és hadd szögezzem le: az indítékok között semennyire nem szerepel a dicsekvés, és a meg nem értés. Örülök a fejemnek, mint a huzat, természetesen (:
2011. nov. 3. 19:44
 10/58 anonim ***** válasza:
63%
Mert te próbálkozol és nem adod fel másokkal ellentétbe.
2011. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!