Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen hogy egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen hogy egy kapcsolat 1,5 év után jobb lesz? Vagy ha az elején rossz akkor olyan is marad?

Figyelt kérdés

1,5 éve jöttem össze a mostani barátommal egy csalódás után menekülésképp. akkor kijelentettem neki hogy csak szexkapcsolat amit ő tudomásul is vett és így viselkedett. utána én néha többet akartam néha nem, szétmentünk hetekre majd megint össze. ha külön voltunk sokat akkor kerestük egymást így ment ez sokáig. voltak jobb, rosszabb időszakok, most azonban 3 hete amikor újra egymásra találtunk úgy érzem hogy ő is változott meg én is, jobban működik az egész. lehet ilyen szerintetek,vagy ha már ilyen sz@rul indult nem is lezs jó soha?

én úgy érzem változtam irányába, az akkori csalódásom már végleg lezártam.


2011. nov. 3. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol volt itt kapcsolat? A semmiből bármi lehet.
2011. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tényleg nem volt ebben semmi kapcsolat ahogy az első írta, vagy összejön vagy nem, próbáljátok meg hogy nem csak szexkapcsolat van köztetek és ha passzoltok akkor passzoltok ha nem akkor nem.
2011. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát valóban nem volt egy nagy durranás
2011. nov. 3. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:

csak hiánypótló (szex, szeretet) volt a pasi, és nem kapcsolat


szerintem becsaptad magadat és őt

2011. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!